ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i ri 9Libona222prej Thu Aug 20, 2009 11:40 pm
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7alimonito411prej Wed Jun 17, 2009 6:15 pm
rrita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 16TinaHG08421prej Mon Dec 29, 2008 9:21 pm
alimonito Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 21Vali533prej Mon Dec 29, 2008 1:46 pm
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
54TinaHG081033prej Mon Dec 29, 2008 5:36 am
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 12TinaHG08428prej Mon Dec 29, 2008 5:33 am
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
37TinaHG08747prej Sat Nov 15, 2008 8:55 pm
..... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
25TinaHG08555prej Sat Nov 15, 2008 8:52 pm
..... Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės