ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 11Maximo1301prej Mon Mar 01, 2010 6:53 pm
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri
Ngjitės [ Sondazh ]

Obama-President amerikan

 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
38TinaHG081219prej Mon Dec 29, 2008 9:05 pm
alimonito Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet 9Sirenaa429prej Fri Nov 14, 2008 3:38 pm
BessiMIX Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 7Edona504prej Tue Jan 26, 2010 8:17 pm
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Libona466prej Mon Jan 25, 2010 4:34 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Edona689prej Sun Jan 24, 2010 4:26 am
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8Edona839prej Tue Jan 12, 2010 12:42 pm
lussi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11Edona450prej Mon Jan 11, 2010 4:59 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Edona385prej Sat Jan 09, 2010 3:42 am
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8Edona588prej Tue Jan 05, 2010 10:15 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Libona375prej Tue Jan 05, 2010 10:14 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Edona316prej Tue Jan 05, 2010 10:13 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 5Edona320prej Tue Jan 05, 2010 10:12 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Edona330prej Tue Jan 05, 2010 10:12 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Edona289prej Tue Jan 05, 2010 10:10 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Edona310prej Tue Jan 05, 2010 10:08 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Edona305prej Tue Jan 05, 2010 10:08 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Edona301prej Tue Jan 05, 2010 10:07 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Edona376prej Sat Oct 31, 2009 8:57 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Libona280prej Thu Oct 15, 2009 9:10 pm
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Libona304prej Thu Oct 15, 2009 9:02 pm
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Libona256prej Thu Oct 15, 2009 9:00 pm
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona258prej Wed Oct 14, 2009 11:29 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona272prej Wed Oct 14, 2009 11:27 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona262prej Wed Oct 14, 2009 11:25 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Edona303prej Wed Oct 14, 2009 11:24 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2Edona275prej Wed Oct 14, 2009 3:39 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 8Edona358prej Tue Oct 13, 2009 8:26 pm
Libona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona299prej Mon Oct 12, 2009 3:01 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona421prej Sun Oct 11, 2009 3:28 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona309prej Sun Oct 11, 2009 3:27 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona249prej Sun Oct 11, 2009 3:25 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona311prej Sun Oct 11, 2009 3:23 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona248prej Sun Oct 11, 2009 3:23 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona271prej Sun Oct 11, 2009 3:22 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Edona271prej Sun Oct 11, 2009 3:21 pm
Edona Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:Edona
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės