ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Ngjyra e syve dhe karakteri.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Sat May 23, 2009 3:03 pm

SYTE E ZINJ:Ngjyra e syve tuaj, ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz seriozė dhe qė gjėrat t’i bėni me pjekuri. Gjithnjė pėrtej shikimit tė personave qė kanė sy tė zinj fshihet njė mister i
trashėguar.

SYTE KAFE:Sytė kafe janė mjaft ekspresivė dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė mjaft te talentuar. Zakonisht ata janė njerėz kėmbėngulės dhe kėrkues ndaj vartėsve, kjo pėr shkak te hijes sė rėndė.

SYTE DYNGJYRESH:Janė sytė mė tėrheqės dhe bindės, nė raste tė veēantė zotėrojnė
pushtetin e hipnotizimit tė personave tė tjerė. Konsiderohen shumė terheqes, janė mjaft ekzotikė. Shprehin vetėbesim dhe dėshmojnė krenari.

SYTE GESHTENJEėshmojnė se individi ėshtė zot i fjalės dhe se meriton t’i zihet besė. Sa mė e mbyllur tė jetė ngjyra aq mė shumė ato rrezatojnė sensualitet. E meta kryesore ėshtė se flasin shumė pėr vetveten.

SYTE E KALTER: Shprehin kthjelltėsinė e cila nėnkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj. Ndoshta nuk duhet tė imagjinojnė princin e ardhshėm, por duhet tė lėvizin nga vendi dhe tė jenė nė kėrkim tė tij.

SYTE E GJELBER:Shumica e njerėzve me sy te gjelbėr, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojnė tė tjerėt, por nė raste tė veēanta kur u shkelet nė kallo nuk ngurojnė te bėhen mjaft agresivė .

(marr nga interneti)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Sat May 23, 2009 3:31 pm

ok flm shume lina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Flaka
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 96
Age : 23
Registration date : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Sat May 23, 2009 5:33 pm

SYTE E GJELBER:Shumica e njerėzve me sy te gjelbėr, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojnė tė tjerėt, por nė raste tė veēanta kur u shkelet nė kallo nuk ngurojnė te bėhen mjaft agresivė .

po me pershtatet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Sun May 24, 2009 2:13 am

SYTE E GJELBER:Shumica e njerėzve me sy te gjelbėr, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojnė tė tjerėt, por nė raste tė veēanta kur u shkelet nė kallo nuk ngurojnė te bėhen mjaft agresivė .


edhe mu pom shkonn

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Mon May 25, 2009 6:34 pm

!


Edituar pėr herė tė fundit nga edona nė Sun May 31, 2009 1:29 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Tue May 26, 2009 5:20 pm

libona shkruajti:
SYTE E GJELBER:Shumica e njerėzve me sy te gjelbėr, konsiderohen mjaft tė urtė dhe te bindur. Kėta njerėz dinė te sillen dhe respektojnė tė tjerėt, por nė raste tė veēanta kur u shkelet nė kallo nuk ngurojnė te bėhen mjaft agresivė .


edhe mu pom shkonn

edhe muu..xD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Fri May 29, 2009 2:32 pm

Kjo per mua-
SYTE KAFE:Sytė kafe janė mjaft ekspresivė dhe
dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė mjaft te talentuar.
Zakonisht ata janė njerėz kėmbėngulės dhe kėrkues ndaj vartėsve, kjo
pėr shkak te hijes sė rėndė.

Kjo per my love
SYTE E ZINJ:Ngjyra e syve tuaj, ju bėn qė tė
jeni gjithnjė njerėz seriozė dhe qė gjėrat t’i bėni me pjekuri.
Gjithnjė pėrtej shikimit tė personave qė kanė sy tė zinj fshihet njė
mister i
trashėguar.

eshte e vertet ... ahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Sat May 30, 2009 12:40 am

esht e vertet sepse disa thon qe njeriun mund ta shohesh ne sy dhe ta dallosh se si esht

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Sat May 30, 2009 12:51 pm

po tenez razon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arnesa
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
avatar

Female Numri i postimeve : 18
Age : 20
Vendndodhja : Prishtinė
Kenget e preferuara te Floricientes? : Tik Tak, Te siento ....
Disponimi i pergjithshem : Happy
Registration date : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Sat May 30, 2009 6:50 pm

SYTE KAFE:Sytė kafe janė mjaft ekspresivė
dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė mjaft te talentuar.
Zakonisht ata janė njerėz kėmbėngulės dhe kėrkues ndaj vartėsve, kjo
pėr shkak te hijes sė rėndė.

po me shkon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Sat May 30, 2009 7:33 pm

SYTE E ZINJ:Ngjyra e syve tuaj, ju bėn qė tė jeni gjithnjė njerėz seriozė dhe qė gjėrat t’i bėni me pjekuri. Gjithnjė pėrtej shikimit tė personave qė kanė sy tė zinj fshihet njė mister i
trashėguar.

edhe qikjo pom shkon dhe e ka mi amor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arnesa
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
avatar

Female Numri i postimeve : 18
Age : 20
Vendndodhja : Prishtinė
Kenget e preferuara te Floricientes? : Tik Tak, Te siento ....
Disponimi i pergjithshem : Happy
Registration date : 30/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Sat May 30, 2009 11:05 pm

cila eshte ngjyra e syve tu edona ..?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Sun May 31, 2009 12:59 am

SYTE E KALTER: Shprehin kthjelltėsinė e cila nėnkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj. Ndoshta nuk duhet tė imagjinojnė princin e ardhshėm, por duhet tė lėvizin nga vendi dhe tė jenė nė kėrkim tė tij.


kjo per princin tem ,.hehhe

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Sun May 31, 2009 1:28 pm

ARNESA shkruajti:
cila eshte ngjyra e syve tu edona ..?

Kafe eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rrita
Mik i Forumit
Mik i Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 323
Age : 28
Vendndodhja : prizren
Kenget e preferuara te Floricientes? : porque , te siento, desde que te vi -benjamin rojas
Disponimi i pergjithshem : happy with my erreway
Registration date : 15/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Fri Jun 05, 2009 12:13 pm

SYTE KAFE:Sytė kafe janė mjaft ekspresivė dhe dėshmojnė pėr aftėsi mbi mesataren dhe janė mjaft te talentuar. Zakonisht ata janė njerėz kėmbėngulės dhe kėrkues ndaj vartėsve, kjo pėr shkak te hijes sė rėndė.


me pershtet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Thu Jul 09, 2009 10:12 pm

edona shkruajti:
ARNESA shkruajti:
cila eshte ngjyra e syve tu edona ..?

Kafe eshte

edona per mos mi pershkru keshtu fjalet .. prekee cito ..edhe kryet ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Fri Jul 10, 2009 10:57 am

ne rregull drenusha amiga
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Mon Aug 10, 2009 3:50 pm

shum fm nuk e kam ditur kete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Mon Aug 10, 2009 4:45 pm

ok sa mir lussi ...qe tani e di...

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Mon Aug 10, 2009 5:36 pm

po dija eshte gjithqka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   Mon Aug 10, 2009 7:15 pm

po vertet...DIJA esht nje nder gjerat me te vlefshme te njeriut

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ngjyra e syve dhe karakteri.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ngjyra e syve dhe karakteri.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fran Buzhala: Muri qė po lėvizė pa dritėn e syve!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: