ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Sat May 23, 2009 3:11 pm

Faleminderit...qe me fale dashuri...Me fal qe te genjeva .... Te dua perkunder te gjithave .

ndertoni fjali te tjera me keto fjal ju ...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Sat May 23, 2009 3:41 pm

Faleminderit qe me do sa te dua ty.Me fal qe te genjeva qe te thash s'te dua.Te dua perkunder te gjithave qe mundohen te na ndajne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Sat May 23, 2009 3:55 pm

Faleminderit qe qendrove me mua kur kisha nevoj .Me fal qe nuk te besova qe me doje.te dua por ta eshte vone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Sun May 24, 2009 12:56 am

faleminderit qe u ktheve perseri tek un..me fal qe mendova ashtu per ty.te dua edhe pas atyre vuajtjeve

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Sun May 24, 2009 12:58 am

faliminderit qe me gozoje.me fal qe grindesha me ty..te dua edhe pas shum koheve..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Sun May 24, 2009 1:06 pm

Faleminderit qe me lendove . Me fal qe te thash "pse me tradhetove".Te dua edhe pse me mashtorove.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Flaka
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 96
Age : 23
Registration date : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Sun May 24, 2009 3:27 pm

Faleminderit qe me do.me fal qe te dua . te dua per shum kohė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Sun May 24, 2009 4:44 pm

faleminderit qe je prane meje.me fal qe gabova ne lidhje me ty .te dua sepse je princi i enderrave per mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Sun May 24, 2009 5:47 pm

faleminderit per gjithqka..me fal per opinionet e mia..te dua gjer ne vdekje

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Flaka
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 96
Age : 23
Registration date : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Sun May 24, 2009 8:07 pm

Faleminderit qe je ketu.Me fal qe nuk mund te jem me ty.Te dua por nuk mund te jem me ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Sun May 24, 2009 9:13 pm

Faleminderit qe kam mundesi te te shoh.Me fal qe nuk mund te te them te dua.Te dua gjer ne vdekje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Flaka
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 96
Age : 23
Registration date : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Mon May 25, 2009 5:03 pm

faleminderit qe ike.Me fal qe te lashe.Te dua edhe pse larg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Tue May 26, 2009 8:11 pm

Faleminderit per plagen qe le ne zemre . Me fal qe ste tash gjith qfar ndjeva..(do ta godisja) por te dua edhe pse je idiott :P:Phahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Sun May 31, 2009 12:51 am

faleminderit qe me lendove..me fal se nuk ta ktheva..te dua edhe pse me shkatrove

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Wed Jun 03, 2009 3:35 pm

faleminderit qe mundem te te shoh,me fal qe jam pran teje,te dua dhe s'te them..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Thu Jun 04, 2009 5:58 pm

Faleminderit per vuajtje , me fal qe vuajta , te dua dhe pse vuajta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   Sat Jun 20, 2009 1:27 pm

faleminderit qe me mbrojte.me fal qe te akuzova.te dua edhe pse shum jan kunder nesh

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: **“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
**“faleminderit”, “mė fal” dhe “tė dua” **
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TĖ GJITHĖVE!Dosjer nga AGIM GASHI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: