ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Barcoleta e dites 30 maj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Barcoleta e dites 30 maj   Sun May 31, 2009 1:53 am

Hasa dhe Hysa lind

E pyet hasa, hysen:
- Ku ke lind?
Nė spital i pergjigjet hysa,
- Pse cfar pate i thot hasa.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta e dites 30 maj   Sun May 31, 2009 1:53 am

shpresoj t'iu pelqej,e postova veq njo se manej edona po duhet mem msu e ma mir mos te lodhet..heheh
mos u idhno

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta e dites 30 maj   Sun May 31, 2009 2:59 pm

haha po a ?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta e dites 30 maj   Sun May 31, 2009 8:26 pm

po valla qysh pe sheh!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta e dites 30 maj   Tue Jun 09, 2009 10:59 pm

okok ska problem hiq.Per te mire te kom msu e ty tu paska dok kritik.~~!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Barcoleta e dites 30 maj   Mon Jun 15, 2009 8:15 pm

shum mir e ki bo libon valla
s ka qa me te kritiku edona
hahahah
ajo eshte shoqe e mir
eshte shoqja ma e ngushte e imja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta e dites 30 maj   Mon Aug 10, 2009 3:59 pm

hahahahahahaah shum fl m

a mund te ja tregoj edhe une disa barcoleta
KA KALUAR AJO
-MBREME NUK KAM MUNDUR TE BEJA ASNJE SY GJUME SEPSE KISHA TEPER FTOFTE -I ANKOHET GJYSHI NIPIT NE VET
- A TE KANE KERCELLUAR DHEMBET GJYSH -PYET VOGELUSHI
-JO VOCERRAKU IM UNE E DHEMBET E MI QE MOTI NUK FLEME BASHKE

JA EDHE NJE TJETER \
MEZI MARRASH
-QKA E KAM KALIN E MENQUR- I LAVDEROHET NJE KAUBOJ TJETRIT .
-AI DI MADJE EDHE TE LLOGARISE
-E UNE KAM MEZE MARRASH - THA I ZHGENJYER TJETRI-VJET U RREZOVA PREJ TIJ E AI SHKOI NE QYTET DHE MA SOLLI PREJ ATJE.-MJEKUN
- JO VETERINERIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta e dites 30 maj   Mon Aug 10, 2009 4:34 pm

ahhah shumme te mira..lussi

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta e dites 30 maj   Fri Aug 21, 2009 9:55 pm

bravo lussi shume qesharke ahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta e dites 30 maj   Sat Aug 22, 2009 3:54 pm

flm hhaha
ja edhe nje ndoshta sesehte shum qesharake por prap po e tregoj

-KONSIDEROJ SE SESHTE ME VEND KUR THOTE SE GGRATE NUK DINE TA RUAJNE FSHEHTESINE.
-SE DI NE QKA MENDON
-JAM I MARTUAR TASH E 20 VJET DHE GRUAJA IME SOT A ASAJ DITE NUK ME KA TREGUAR SE QKA BEN ME RROGEN TIME.

ja edhe nnje tjeter

ATY KAH MESNATA BEBJA NISI TE QQANTE.I ATI ZGJOHET DHE NIS TE LEKUND GRUAN E CILA ISHTE NE GJUME TE THELLE.
-BEBJA ESHTE ZGJUAR, A SPO E DEGJON
-MIR THOTE AJO TASH DO TIA KENDOJ NJE NINULLE
-MOS ME MIR LERE TE QAJE THA BURRI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta e dites 30 maj   Sun Aug 23, 2009 1:03 am

haha,,..shumm funny

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 24
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta e dites 30 maj   Tue Aug 25, 2009 3:23 pm

thanks
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta e dites 30 maj   Tue Aug 25, 2009 4:49 pm

sps..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta e dites 30 maj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta e dites 30 maj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: