ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Mos u thoni meshkujve keto 5 gjera

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Mos u thoni meshkujve keto 5 gjera   Sun May 31, 2009 3:05 am

Ka vite permbi vite qe shkencetaret studjojne komunikimin midis meshkujve dhe femrave. Por sado me ndihmen e ketyre shkencetareve, femrat akoma nuk dine disa gjera.

Por megjithe ndihmen e ketyre shkencetareve, femrat akoma nuk dine disa gjera. Meshkujve nuk duhet t'u thuash kurre:

1. “Dukesh goxha i lezetshem.”
Lezetshem? Burrat nuk duan ta degjojne kete fjale, ta shohin, pale te jene te tille. Nese zbresin poshte pasi jane veshur per dicka formale, dhe ju thoni qe duken te lezetshem, ka 100% shans per t'u nderruar. Burrat jane rojet e femrave, dhe lezetshmeria nuk futet ne ate pikture.

2. “Duhet te flasim.”
S'ka 3 fjale me te forta per te fikur trurin e meshkujve me shpejte se pjesetim thyesash. Kur degjojne keto fjale direkt hyne ne tipin e frikacakut dhe cdo gje qe duhet bere per t'u shmangur diskutimit eshte normale per burrat.

3. “Dua te jemi shoke.”
Jo me, me vertet? Do vetem qe mos te marre me ai personi ne tel ne 2 te nates e te coje sms cdo 5 minuta. Kjo eshte dicka qe zgjat dhimbjen. Kur thua “Dua te jemi shoke” domethene ka akoma shans per dicka me teper. Me mire thuaj s'dua me te pa me sy, shporru! Atehere sqarohen gjerat.

4. “Ska rendesi madhesia.”
O do kete shume lek ai person qe ia thua, ose ke rene ne dashuri shume thelle. Te tere e dine qe madhesia e mjeteve sekrete te meshkujve kane rendesi. Ua falni meshkujve kur s'kane ca bejne me kete problem. Prandaj mundohen t'ju mbajne mire me gjera te tjera.

5. “Te pelqeu ajo.”
Po, sigurisht. E kane ne gjak. Standardet e tyre jane shume me te uleta se c’kane femrat. Vetem per ate arsye sdo te thote se mendojne me pak per femrat. Mundohem ta fshehin qe pane ate femren tjeter duke ecur por ne shumicen e rasteve s'kane cfare te bejne. Per femrat, kur nje tjeter kalon dhe i dashuri juaj e sheh me bisht syri, me mire mos thuaj gje fare dhe bej sikur s'e pe.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Mos u thoni meshkujve keto 5 gjera   Wed Jun 03, 2009 3:32 pm

ok
thnx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mos u thoni meshkujve keto 5 gjera   Sun Jun 07, 2009 2:20 am

de nada...

mos harroni mos ju thuni djemve kto 5 gjera/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mos u thoni meshkujve keto 5 gjera   Wed Jun 10, 2009 8:21 am

. “Te pelqeu ajo.”
Po, sigurisht. E kane ne gjak. Standardet e tyre jane shume me te uleta se c’kane femrat. Vetem per ate arsye sdo te thote se mendojne me pak per femrat. Mundohem ta fshehin qe pane ate femren tjeter duke ecur por ne shumicen e rasteve s'kane cfare te bejne. Per femrat, kur nje tjeter kalon dhe i dashuri juaj e sheh me bisht syri, me mire mos thuaj gje fare dhe bej sikur s'e pe.

kurrrr mja thon qeto ahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mos u thoni meshkujve keto 5 gjera   Sat Jun 20, 2009 1:05 pm

hheehehe paj kur behesh xhelozeee

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mos u thoni meshkujve keto 5 gjera   Mon Aug 24, 2009 5:29 pm

nuk do ithoja se nese do i thoja me siguri do te isha xheloze nese ai eprseri do kthente koken per te me treguar mua se ai i kishte perlqyer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Mos u thoni meshkujve keto 5 gjera   Mon Aug 24, 2009 6:45 pm

haha po valla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mos u thoni meshkujve keto 5 gjera   Wed Aug 26, 2009 12:46 am

oh..linnna ateher do vdisja..hehe

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mos u thoni meshkujve keto 5 gjera   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mos u thoni meshkujve keto 5 gjera
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: