ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Ēfarė kėshille do t'u jepje atyre qė kanė nevojė tė realizojnė ėndrrat e tyre?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Ēfarė kėshille do t'u jepje atyre qė kanė nevojė tė realizojnė ėndrrat e tyre?   Sun May 31, 2009 3:18 am

Ēfarė kėshille do t'u jepje atyre qė kanė nevojė tė realizojnė ėndrrat e tyre?

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfarė kėshille do t'u jepje atyre qė kanė nevojė tė realizojnė ėndrrat e tyre?   Wed Jun 03, 2009 3:25 pm

Mos u dorezo sepse enderrat behen realitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfarė kėshille do t'u jepje atyre qė kanė nevojė tė realizojnė ėndrrat e tyre?   Wed Jun 03, 2009 8:50 pm

vazhdo te luftosh deri ne piken e fundit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rrita
Mik i Forumit
Mik i Forumit
avatar

Female Numri i postimeve : 323
Age : 27
Vendndodhja : prizren
Kenget e preferuara te Floricientes? : porque , te siento, desde que te vi -benjamin rojas
Disponimi i pergjithshem : happy with my erreway
Registration date : 15/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfarė kėshille do t'u jepje atyre qė kanė nevojė tė realizojnė ėndrrat e tyre?   Thu Jun 04, 2009 1:07 pm

lufto sakrifiko per te sepse shpresa vdes e fundit nuk mund ta humbesh forcen qe e ke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfarė kėshille do t'u jepje atyre qė kanė nevojė tė realizojnė ėndrrat e tyre?   Thu Jun 04, 2009 5:49 pm

Vazhdo te kerkosh nje drit e cila te pret ty vetem duhet perkushtim dhe guxim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfarė kėshille do t'u jepje atyre qė kanė nevojė tė realizojnė ėndrrat e tyre?   Thu Jun 04, 2009 7:32 pm

mos harro se i ke te gjithe qe te duan dhe shpresojne qe enderrat te te behen realitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Flaka
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 96
Age : 23
Registration date : 08/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfarė kėshille do t'u jepje atyre qė kanė nevojė tė realizojnė ėndrrat e tyre?   Thu Jun 04, 2009 7:42 pm

Lufto , lufto dhe lufto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ēfarė kėshille do t'u jepje atyre qė kanė nevojė tė realizojnė ėndrrat e tyre?   Sun Jun 07, 2009 1:46 am

diqka qe do deshiroje me gjith zemer

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ēfarė kėshille do t'u jepje atyre qė kanė nevojė tė realizojnė ėndrrat e tyre?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēfarė kėshille do t'u jepje atyre qė kanė nevojė tė realizojnė ėndrrat e tyre?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fati tragjik i karakterit fisnik tė atyre qė u tretėn pėr Shqipėrinė
» Berisha te Varrezat e Dėshmorėve: Nderim atyre qė u flijuan pėr lirinė
» Diplomat false tė 93 arsimtarėve tė Malishevės qė u "fshehėn"
» Hasime Hoti:Eja t`i ndezim ėndrrat
» Xhafer Leci:VLLASĖT DHE E VĖRTETA E TYRE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: