ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 qfar tregon ora ne dashuri??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: qfar tregon ora ne dashuri??   Sun May 31, 2009 3:21 am

02:10 - Keni takim.
03:15 - Nuk deshiron qe ai/ajo te ndahet nga ju.
04:20 - Dėshiron tė pajtohesh.
05:25 - Dėshiron puthje.
06:30 - Ke takim me me njė tjetėr .
07:35 - Tė ka deri nė vdekie.
08:40 - Nuk mundet pa ty.
09:45 - Mendon se ke njė tjetėr.
11:55 - Dikush do t'ju hyj nė punė.
12:00 - Eshtė aventurist.
13:05 - Nuk zgjat shum dhe mundon pėr ty.
14:10 - Do dilni nė shėtitje me tė.
15:15 - Do t'ia arrish qėllimit.
16:20 - Nuk mundet pa ty.
17:25 - Sė shpejti do tė shifeni.
18:30 - Mendon qė tė ndahet.
19:35 - I pėlqejnė buzėt tua.
20:40 - Vuan pėr dashuri.
21:45 - Eshtė elegant/e.
22:50 - E ka marr madhi pėr ty.
23:55 - Ju don pėr interres.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Sun May 31, 2009 3:21 am

Gjithashtu kur e shikoni oren ..1:00....5:00...9:00..(tė gjitha kur kan _:00) ose ..13:13... 17:17...20:20...(kur janė tė njėjta) do tė thotė se mendon pėr ty.
Kur ėshtė 11:11 dhe 00:00 do tė thotė se tė don.
Kur ėshtė ...13:31...51:15...(kur janė tė kundėrta) mendon qė tė kryej marrėdhėnie me ty.
Dhe kur akrepat e orės dhe tė min.janė tė dy nė tė njėjtin nr. mbi njėri tjetrin ai/ajo mendon pėr ty.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Tue Jun 02, 2009 7:41 pm

Un shum shpesh e ze oren si 11:11 etj dhe akrepat nje mbi nje :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Tue Jun 02, 2009 8:00 pm

une se di valla spom kujtohett...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Tue Jun 02, 2009 8:07 pm

20:40 - Vuan pėr dashuri. emmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Sun Jun 07, 2009 2:24 am

akrep mbi akrep gjeth e nxoo

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Sun Jun 07, 2009 3:45 pm

koj dmth diqka hahahaha

13:05 - Nuk zgjat shum dhe mundon pėr ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Sat Jun 20, 2009 1:25 pm

ma heret e nxona 12:00

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
mirjeta
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 21
Registration date : 26/08/2009

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Thu Aug 27, 2009 3:02 pm

zakonisht akrepin mbi akrep e nxo ku eshte 00:00 ose ne mesnat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Thu Aug 27, 2009 9:47 pm

21:45 - Eshtė elegant/e.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Fri Aug 28, 2009 3:54 am

gjithnje e shoh akrep mbi akrep

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Wed Sep 02, 2009 9:35 pm

17:25 - Sė shpejti do tė shifeni.

ahaha po valla e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mirjeta
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 21
Registration date : 26/08/2009

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Thu Sep 03, 2009 6:01 pm

shperesoj qe do te shifemi se shpejti .Por do te beja nje pyetje per libonen sa kuh tu ka dashtur qe ti mesoni te gjitha keto??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Sun Sep 06, 2009 2:52 am

uvv....me duket se qe nga dita e par e lindjes merret me keto..hahaha...esht e thjesht..ka shum persona qe te informojn,pastaj edhe vet shumqka zbulon!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   Mon Sep 07, 2009 10:45 pm

zakonisht oren se shikoj keshtu veq hajt po kur du me dit sa eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: qfar tregon ora ne dashuri??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
qfar tregon ora ne dashuri??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gani Geci i tregon Thaēit se fotografia e Rugovės ishte nė odėn e Adem Jasharit
» Haradinaj: Me Kosovėn po udhėheqin flliqanat, sllovenėt dashuri pėr Serbinė (Video)
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim
» Monda Korca: Dy poezi "Shperthimi im - dhe - Dashuri ne shi !- Nga -Raimonda Moisiu
» Lediana Kapaj: E si mund tė jetohet pa dashuri?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: