ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Sun May 31, 2009 4:24 am

Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?

un do i thoja:
nuk u lodha duke te dashuruar por u lodha duke me lenduar !

PO JU QFAR DO TI THONI?

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Sun May 31, 2009 2:53 pm

te deshta dhe te dua por fjala e fundit qe degjon per mua eshte nga zemra ime lamtumira...


Edituar pėr herė tė fundit nga edona nė Mon Jun 01, 2009 2:39 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Sun May 31, 2009 8:25 pm

dua te te harroj dhe gjithqka perfundoj

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Sun May 31, 2009 8:47 pm

te deshta te dua .s'te harroj je per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Sun May 31, 2009 9:14 pm

me ke lenduar shum dhe sdo ta fal kurr ket

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Mon Jun 01, 2009 2:41 pm

perse je uragan qe ne zemer me lendon.
perse je mal plot me ferra.
perse je princ qe te dua
por tash dhe gjithmone kjo eshte lamtumira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Mon Jun 01, 2009 2:51 pm

Do te qaja dhe do i thosha pse po me le kur te dua ... spo di esht moment i dhimshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Mon Jun 01, 2009 2:54 pm

ĆnGéL shkruajti:
Do te qaja dhe do i thosha pse po me le kur te dua ... spo di esht moment i dhimshem

qeshtu diq edhe unee...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Mon Jun 01, 2009 3:23 pm

ĆnGéL shkruajti:
Do te qaja dhe do i thosha pse po me le kur te dua ... spo di esht moment i dhimshem

qeshtu diq edhe unee..]


me shum do te qajaaa sepse do e dojja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mergime
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 415
Age : 23
Vendndodhja : bujanoc
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento
Registration date : 03/11/2008

MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Sat Jun 06, 2009 11:39 pm

LAMTUMIRE me i imi sje per zemren e djegur per lotin e thare e tash LAMTUMIRE dashuria ime e pare huuhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Sun Jun 07, 2009 12:39 am

po keni te drejt moment i veshtir...

nese me le ai mua edhe pse do pelcitja kurrr nuk do e shprehja qe ai ta kuptoj se vuaj per te !

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
mirjeta
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 21
Registration date : 26/08/2009

MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Thu Aug 27, 2009 3:12 pm

te desha te dua dhe do te te dua gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Thu Aug 27, 2009 3:23 pm

Libona shkruajti:
po keni te drejt moment i veshtir...

nese me le ai mua edhe pse do pelcitja kurrr nuk do e shprehja qe ai ta kuptoj se vuaj per te !

Nuk e di se a do mund te permbahesha por ne rat se me ka ber diqka shum shum te keqe kurr nuk e kisha lon veten me fillu me qajt se ai me dit qe un po vuaj

por nese ndodh qe duhet te ndaheni per raste te cilat nuk keni faj ather ja vlen te qash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   Fri Aug 28, 2009 4:10 am

Cito :
por nese ndodh qe duhet te ndaheni per raste te cilat nuk keni faj ather ja vlen te qash

po lina tenes razon..sepse ne te gjitha e kemi marr me gjakftohtsi ..dhe me fyerje...por asnjera sdo tia bejm kshtu Jo....po te jet ashtu si thua ti do formohet oqeani nga lotet e mi!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fjala e fundit qe do ti thoni partnerit para "Lamtumires"?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Monda Korca: GAZETA TIRANA OBSERVER:-Kadri Morina, Potreti i nje investitori modest e te suksesshem.-nga Raimonda Moisiu
» Shpresa Krasniqi:FJALA E RASTIT E MBREMJES PERKUJTIMORE NE NENTEVJETORIN TE NDERRIMIT JETE TE BABAIT TIM(HAXHI KRASNIQI)
» Gazeta Fjala: Vėshtrimi i pėrgjumur - Marcel Proust
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet qė Behgjet Pacolli tė zgjedhet president

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: