ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Adrian Gaxha paguan 8000 euro pėr tė liruar tė vėllain nga Burgu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Adrian Gaxha paguan 8000 euro pėr tė liruar tė vėllain nga Burgu   Sun May 31, 2009 5:33 pm

--------------------------------------------------------------------------------
Vėllai i kėngėtarit Adrian Gaxha, ėshtė arrestuar nė hyrje tė Maqedonisė fundjavėn e kaluar. Driton Islami ishte befasuar kur gjatė kthimit pėr nė Shkup ishte pritur nga njė patrullė e policisė, tė cilėt pas legjitimimit i kanė lidhur duart dhe e kanė dėrguar drejt
veturės sė policisė. E gjithė ngjarja pėrshkruhet kėshtu: “Dritoni nuk kishte pasur njohuri se pėr ēfarė bėhet fjalė. I habitur ka kėrkuar nga forcat e policisė sqarim se ku e dėrgojnė dhe pėr ēfarė arsye ėshtė arrestuar, por arsyetimi i vetėm ka qenė se Ministria e Punėve tė Brendshme ka lėshuar fletarest dhe se policia ėshtė e detyruar ta arrestojė dhe ta dėrgojė nė stacionin policor “Autokomanda”. Pasi ka arritur nė stacionin policor ai ka kuptuar se ka kohė qė ndaj tij ėshtė lėshuar fletarrest dhe se nga ai kėrkohet tė vuajė dėnim prej 4 muaj me arsyetim se ka kryer shkelje tė rregullave nė komunikacion. Pėrpara se ta dėrgojnė nė stacionin policor “Shutka”, atij i ėshtė lejuar tė bėjė njė telefonatė dhe tė njoftojė dikė qė gjendet nė polici. Telefonata e vetme e cila i ėshtė lejuar Dritonit tė bėjė, ky e ka shfrytėzuar tė thėrrasė tė vėllain por duke mos mundur tė bindė Adrianin, i cili gjatė gjithė kohės ka menduar se ėshtė ndonjė shaka. Adriani sė bashku me babain Emin Gaxhėn kanė shkuar nė stacionin e “Autokomandės” ku gjendej edhe Dritoni. Nė stacion ishte njė qetėsi e tmerrshme, Dritoni ishte i friguar dhe i lodhur, dhe derisa babai ka biseduar me policėt, Adriani gjithė kohėn ka shfrytėzuar duke u telefonuar shoqėrisė tė cilėt kanė mundur tė largojnė vėllain nga paraburgimi. Edhe pas lutjeve tė kėngėtarit pėr tė lejuar Dritonin tė kalojė natėn nė shtėpi dhe ditėn e ardhshme tė rregullojnė gjėrat, komandanti i policisė nuk e ka lejuar. Pas bisedės sė shkurtėr mes komandantit tė stacionit dhe “shokut” tė Adrianit, ėshtė rėnė dakord tė paguhet dėnimi nė tė holla i cili sė bashku me kamatėn ka kapur shifrėn prej 8.000 euro, pastaj Dritoni tė lirohet e tė shkojė nė shtėpi. Adriani largohet nga stacioni dhe pas gjysėm ore kthehet sė bashku me tė hollat. Pas nėnshkrimit tė dokumentacionit Dritoni lirohet. “Dritoni ėshtė nė shtėpi, ishte arrestuar mbrėmjen e kaluar por shpejt e rregulluam problemin”, theksoi babai Emin Gaxha. Sipas tij bėhet fjalė pėr njė keqkuptim. “Bėhet fjalė pėr njė dėnim tė vitit 2001, por e gjithė ajo ėshtė e kaluar. Ishte gjithēka si film, vėllai im nuk kishte mundėsi tė paraqitej nė gjykatė pasi ai jeton nė Austri. Atje ka studiuar dhe tash vazhdon tė jetojė. Ne nuk kishim njohuri se ka tė lėshuar fletarrest edhe atė pėr njė rast shkelje tė rregullave nė komunikacion. Isha nė shook tė madh, hera e parė qė dikush nga familja ime merret nė polici, telefonova disa shokėve emrat e tė cilėvė nuk do i zbuloj, kurse prej tash nuk ka shaka me dėnimet dhe prej nesėr do shkoj t’i paguaj paratė”, theksoi kėngėtari.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Adrian Gaxha paguan 8000 euro pėr tė liruar tė vėllain nga Burgu   Sun May 31, 2009 6:01 pm

oooooh se paskam ditur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Adrian Gaxha paguan 8000 euro pėr tė liruar tė vėllain nga Burgu   Sun Jun 07, 2009 3:24 am

ohh,me vjen keq per adrianin!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Adrian Gaxha paguan 8000 euro pėr tė liruar tė vėllain nga Burgu   Sun Jun 07, 2009 5:46 pm

tmb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Adrian Gaxha paguan 8000 euro pėr tė liruar tė vėllain nga Burgu   Sun Jun 07, 2009 6:51 pm

shumm keq

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Adrian Gaxha paguan 8000 euro pėr tė liruar tė vėllain nga Burgu   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Adrian Gaxha paguan 8000 euro pėr tė liruar tė vėllain nga Burgu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skandaloze: Pėr gjashtėmijė euro, shkodranen ia shesin njė plaku tė Kosovės (Video)
» Sekretari i Besim Beqajt, 28 mijė euro pagė vjetore nga shteti
» Buxheti i Kosovės pėr vitin 2012 parashihet tė jetė 1.5 miliardė euro
» Greqi, pėrleshje mes shqiptarėve dhe pakistanezėve nė burgun e Koridhalosė, dy tė vdekur dhe 21 tė plagosur
» Pėrkujtim:Nėntė vjet pa vėllain e dashur Mehmet Ahmetaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: