ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Ledri i kthehet Tunės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Ledri i kthehet Tunės   Sun May 31, 2009 5:40 pm

Rep kėngėtari i njohur kosovarė Ledri Vula, i cili ėshtė anėtar i grupit Skillz, i ėshtė kthyer dashurisė se vjetėr, Tunės, ka thėnė njė burim i afėrt me kėngėtarin pėr Express Online.Sipas kėtij burimi kėngėtari tashmė ka kaluar barrierat e vjetra me kėngėtaren Tuna e cila mė parė kishte thėnė se ishte fejuar me vėllain e kėngėtarit shkupjan Bertan Asllani, por mė vonė ishin ndarė.

Sipas burimit, ēifti janė parė sė bashku nė Prishtinė, nėpėr klubet e natės dhe gjithēka ėshtė kthyer nga e para dhe Ledri e Tuna janė bashkė pėrsėri dhe duket se asgjė nuk ka ndodhur nė mes tė ēiftit.

Pothuajse njė muaj mė parė Ledri kishte pasur njė aventure me njė vajzė zeshkane nga Prishtina, ku siē ka mėsuar Express Online, ka qenė e e pasionuar pas filmave.

Madje Ledri ėshtė parė nė shoqėri tė kėsaj vajze edhe mė parė nė kinematė e Prishtinės, pėrderisa mėsohet se edhe ai ėshtė njė adhurues i madh i filmit. Kėtė Ledri e ka trashėgim nga babi, Agron Vula, i cili ėshtė montazher dhe regjisor filmi.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ledri i kthehet Tunės   Sun May 31, 2009 6:06 pm

ok graciaas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ledri i kthehet Tunės   Sun Jun 07, 2009 3:17 am

de nadaa

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ledri i kthehet Tunės   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ledri i kthehet Tunės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: