ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 20.000 Funte pėr vajzėn ēė e merr Beckham nė shtrat!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: 20.000 Funte pėr vajzėn ēė e merr Beckham nė shtrat!!   Sun May 31, 2009 5:51 pm

Njė grup i italianeve atraktive, adhuruese tė lojtarėve tė futbollit, kanė vėnė bast, ēmimi i sė cilit ėshtė 20.000 funte, pėr vajzėn qė arrin ta ketė lojtarin e famshėm britanik, David Beckham, nė shtratin e saj.

Ėshtė thėnė se pėr bastin ėshtė njoftuar gruaja e Beckham, Victoria, e cila bashkė me djemtė e saj gjendet nė Los Anxhelos, pėrafėrsisht 10.000 kilometra larg burrit tė saj tė pashėm, dhe shumė tė kėrkuar nga vajzat, David.

Siē shkruan revista “Gracia”, Beckham nuk ėshtė i vetėdijshėm pėr bastin.
“Ekziston njė grup prej 20 vajzash, tė cilat kanė tė njofshėm nė ekipin futbollistik Milan, tė cilat menjėherė janė tė gatshme tė njoftohen dhe tė shoqėrohen me yllin e ekipit italian” ka deklaruar njė burim pėr revistėn.

“Pėr ato, David ėshtė shpėrblimi mė i madh qė mund ta kenė. Shumica e kėtyre vajzave, kanė histori me yjet e klubit tė Milan, pėr vetė faktin se ato interesohen shumė pėr kėta futbollistė” ka thėnė burimi i njejtė.Bbc

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
20.000 Funte pėr vajzėn ēė e merr Beckham nė shtrat!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kejsi Tola, Jam vajzė e rregullt, paparacėt mė bezdisin se thonė tė pavėrteta
» Njė vajzė turke futet e gjallė nė dhč nga i jati dhe gjyshi
» Tragjedi nė shkollė, 19-vjeēari vret njė vajzė nė klasė
» Si tentuan ta trafikojnė vajzėn time tre matrapazėt nga Drenasi?
» Merr pjesė edhe Sefer Haxhija

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: