ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Genta Ismaili ben operacion hunden

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Genta Ismaili ben operacion hunden   Sun May 31, 2009 5:54 pm

Kėngėtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli, ka bėrė operacion plastik hundėn e saj ka njoftuar njė burim shumė i afėrt me kėngėtaren.

Sipas kėtij burimi kėngėtarja e ka bėrė operim hundėn gjatė kėtij muaji dhe kjo ėshtė edhe njėra prej arsyeve qė kėngėtarja nuk ka marrė pjesė nė ndonjė koncert apo nė ndonjė ndej gjatė kėtyre ditėve.

Mėsohet se kėngėtarja e ka bėrė kėtė operim nė njė spital privat tė Prishtinės, ndėrkaq mjeku i saj ka qenė njė kirurg i njohur pėr kirurgji plastike por edhe pėr intervenime tė tjera nga Kosova.

“Kėngėtarja e ka bėrė kėtė nė fillim tė muajit mars. Por, ne nuk mund tė japim ndonjė informacion”, ka thėnė burimi pėr gazetėn.

Pėrndryshe, operimi thuhet se ėshtė bėrė nė tė njėjtėn klinikė private ku ka qenė edhe kėngėtarja tjetėr kosovare Dafina Zeqiri.

Por, operacioni sipas burimit ėshtė kryer para se Genta tė udhėtoj pėr nė Turqi kur ėshtė duke i kaluar pushimet atje nė bregdetin turk, foto tė cilat i ka botuar pėr herė tė parė suplementi i Gazetės Shqiptare, “Bluetooth”.

Ndėrkaq, mėsohet se kėngėtarja shumė shpejt do tė udhėtoj pėr njė udhėtim zyrtar pėr njė koncert nė Zvicėr, ndėrkaq mandej do tė vizitoj edhe Shqipėrinė.

I fejuari i Gentės nė njė prononcim zyrtar pėr Express Online ka thėnė se Genta do tė jep se shpejti njė intervistė kur do tė tregoj pėr planet e saja nė tė ardhmen por edhe pėr jetėn sentimentale me Milotin.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Genta Ismaili ben operacion hunden
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djana Ismaili: Donzhuani i endrave te mia.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: