ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Dasma sekrete e Arta Bajramit !!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Dasma sekrete e Arta Bajramit !!   Sun May 31, 2009 6:00 pm

ARTA BAJRAMI Dasma ime sekrete me biznesmenin


Arta Bajrami publikon pėr herė tė parė foton me Xhimi Sekiraqėn, tė fejuarin e saj prej njė muaji e gjysmė. Kėngėtarja tregon pėr “Panorama Plus”, njohjen e rastėsishme me biznesmenin 30-vjeēar, nė diskotekėn e tij nė Dysseldorf (Gjermani) dhe planin pėr ceremoni martese tėrėsisht private Arta tashmė keni bėrė publike fejesėn tuaj, mė 22 janar me Xhimin.


A mund tė na thoni mė shumė se kush ėshtė ky djalė?

Xhimi ėshtė njė djalė nga Prishtina dhe jeton nė Gjermani prej moshės 14 vjeēare. Tani ėshtė 30 vjeē, ėshtė biznesmen dhe kemi njė muaj e gjysmė, qė jemi fejuar. Pas sa kohė njohjeje erdhi kjo fejesė? Jo shumė kohė e gjatė. Rastėsisht e kam njohur nė diskotekėn e tij nė Dysseldorf, Gjermani.


Ēfarė keni gjetur tek Xhimi?

ARTA BAJRAMI Dasma ime sekrete me biznesmenin Personin qė e kam pritur gjatė. Ėshtė burri ideal, i pashėm dhe shumė i zgjuar, tipiku i mashkullit me karakter...

Martesėn e shihni afėr apo larg?

Shumė afėr. Kemi plan tė kurorėzohemi sa mė parė brenda kėtij viti. Domethėnė tė bėhem Arta Bajrami Sekiraqa. Do t’i kushtoni ndonjė kėngė tė fejuarit? Patjetėr. Publiku do ta kuptojė pėrmes vargjeve qė do tė ketė kėnga e albumit tim mė tė ri dhe qė pritet tė dalė nė qershor nė shitje. Gjithashtu, nė kopertinė do vendos njė foto timen me Xhimin, por pėr kėtė mė duhet ta bind si fillim (qesh).


Do tė organizoni ceremoni martese dhe si mund tė jetė?

Nuk do tė bėj dasėm tė madhe, me siguri do tė jetė shumė private. S’kam dėshirė tė bėj ceremoni me shumė njerėz, atė do ta bėj vetėm pėr vete dhe pėr Xhimin.


Ku e festuat Shėn Valentinin dhe a shkėmbyet dhurata?

Po e festuam nė Shtutgart, sepse unė kisha njė koncert atje. Ai mė bėri njė dhuratė tė kushtueshme, komplet bizhu tė firmės “Cartier”. Sa mund tė ketė kushtuar? Them 5 mijė euro.


Me ēfarė po merreni tjetėr tani nė muzikė?

Me koncerte. Para disa ditėsh dhashė njė koncert nė Zvicėr, pastaj u ktheva nė Dysseldorf dhe sot jam nė Hanover pėr njė tjetėr koncert.


Ē’do tė ndodhė me karrierėn tėnde pas martesės?

Karriera ime patjeter do tė vazhdojė edhe mė fuqishėm. Xhimi ėshtė shumė ambicioz dhe dėshiron tė mė shohė nė skenė

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Dasma sekrete e Arta Bajramit !!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Orkestėr pėr dasma
» Vritet Nezir Golaj nė Londėr
» Arta Hysi:Gjirokastriti (Satire)
» ARTA HYSI:HIMNI I FACEBOOK-ut
» "Dosja sekrete" e Kosovės, CIA dhe lufta

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: