ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Shtohet familja Fejzullahu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Shtohet familja Fejzullahu   Sun May 31, 2009 6:05 pm

Njėri ndėr kėngėtarėt mė tė njohur nė Kosovė, Ermal Fejzullahu ėshtė bėrė baba. Ēifti ishin martuar nė muajin tetor, dhe qė nga ajo kohė ka pasur thashetheme qė bashkėshortja e Ermalit, Ariana ishte nė muajin e gjashtė tė shtatzėnisė.

Thashethemet kishin dalė tė vėrteta pasi Ariana ka lindur djalė, ndėrkaq, Ermali ėshtė kėngėtari mė i ri nga estrada qė bėhet prind. Sipas disa medieve kosovare, ēifti ėshtė shtuar tė premten e kaluar me njė mashkull, por ende nuk dihet emri i tij.

Nipin e ri pritet qė ta pagėzoj gjyshi i tij, Sabriu, i cili ėshtė edhe kėngėtarė i njohur nė estradėn kosovare. Ermali, ka ndjekur nė dasmėn e tij nė tetor traditėn e disa familjeve tė politikaneve nė Kosovė, pasi kishte organizuar dy dasma, njė nga familja dhe njė nga miqtė e tij, kolegė tė estradės...

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Shtohet familja Fejzullahu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Don Lush Gjergji: Familja shqiptare dikur dhe
» Fotoreportazhė nga Abas Fejzullahu:PAMJE TRISHTUESE NGA PRISHTINA
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (VI)
» Familja Kajana, 100 vjet e persekutuar nga xhonturqit dhe komunistėt
» Bilall Maliqi: Intervistė me drejtorin e bibliotekės ''''Mehmet Jusifi'''' Preshevė, z. Hamdi Fejzullahu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: