ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Brown ia uron ditėlindjen Rihannas...!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Brown ia uron ditėlindjen Rihannas...!!!   Sun May 31, 2009 6:12 pm

York Daily News" njofton se Chris Brown i ka dėrguar dhurata Rihannės pėr ditėlindjen e saj tė 21-tė, me qėllim qė ta zbutė pėrēarjen e tyre.

Kėngėtarja e hitit “Umbrella” ka festuar ditėlindjen e saj tė 21-tė tė premten, dy javė pasi i dashuri i saj e kishte rrahur, me ē’rast kėngėtarja kishte pėrfunduar nė spital.

Brown, pavarėsisht se mund tė dėnohet me burg pėr veprėn e tij tė dhunshme, dėshiron qė sėrish t’i rregullojė punėt me Rihannan, kėshtu qė ia ka dėrguar njė byzylyk dhe njė qafore tė diamantit, dhe pastaj e ka thirrur nė telefon pėr t’i kėrkuar falje.

Ndėrkohė, mėsohet se Rihanna e ka shumė tė vėshtirė t’ia kthejė shpinėn tė dashurit tė saj, edhe pse ai e ka pėrdorur dhunėn kundrejt saj.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Brown ia uron ditėlindjen Rihannas...!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» GĖZUAR VLLA DITĖLINDJEN TĖNDE
» Agim Gashi: URIME DITĖLINDJEN NXHMIJE PAGARUSHA - BILBILI I KĖNGĖS
» Lekė Mrijaj: Gėzuar ditėlindjen Adelina
» Kastriot Muēolli Uron!Kastriot Muēolli

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: