ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Ngjaj me shume me nje homoseksual

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Ngjaj me shume me nje homoseksual   Sun May 31, 2009 6:41 pm

Victoria Beckham deklaron se ndihet si nje mashkull homoseksual. Ish-pjesetarja e “Spice Girls” thote se nuk ka asgje te perbashket me meshkujt heteroseksuale dhe ze me shume miqesi me ata gay. "Mua me pelqejne femrat dhe kam mikesha femra, por preferoj meshkujt homoseksuale. Brenda meje eshte nje mashkull gay qe do te dale jashte”, ka thene ajo. “Me meshkujt normale nuk ngjaj, perfshire ketu bashkeshortin, babane, apo vellezerit”. Ne nje interviste per edicionit italian te “Vanity Fair”, Victoria thote se deshiron t’i shtoje edhe nje vajze klanit Beckham. “Do te doja shume te jete vajze. S’mund ta zgjedhesh se c’do te dale, por do te deshiroja nje vajze”.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Ngjaj me shume me nje homoseksual
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: