ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Bechkam,dhuratė Victorias cantė me diamante

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Bechkam,dhuratė Victorias cantė me diamante   Sun May 31, 2009 6:45 pm

David Beckham tregohet teper bujar me dhuratat qe i ben bashkeshortes. Per Krishtlindje ai i ka dhuruar Posh Spice nje cante, qe ka kushtuar 80 mije paund.

Aksesori me diamante, Birkin Himalayan, i dizenjuar nga Hermes, eshte njera nga tre cantat e vetme te ketij lloji ne bote. Ajo kushton 10 mije paund me shume se nje apartament ne Harlow te Essex, ku ka lindur Victoria.

Canta e ka marre emrin ne nder te aktores Jane Birkin dhe ka qindra diamante, perfshire edhe nje gur tre karatesh ne pjesen ku mbyllet. Blerja e cantes i ka kushtuar nje jave pune futbollistit.

Beckahm e bleu canten, pasi e dinte se Hermes eshte nje nga emrat me te preferuar te se shoqes dhe shume pak njerez mund te kene produkte te kesaj marke. Klienteve u duhet te presin edhe 6 vjet per te pasur dicka te tille

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Bechkam,dhuratė Victorias cantė me diamante   Wed Jun 10, 2009 8:45 am

me me deshir do dhuroja para per bamirsi se me ble qanta me diamante.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Bechkam,dhuratė Victorias cantė me diamante   Sun Jun 21, 2009 4:22 pm

paj....kta te famshm...qeshtu e kan

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Bechkam,dhuratė Victorias cantė me diamante   Mon Jun 22, 2009 10:48 am

keshtu e kan por nuk mendoj per njerz te tjer te ciletkan nevoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: Bechkam,dhuratė Victorias cantė me diamante   Mon Jun 22, 2009 12:32 pm

ah que bueno me mencanta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Bechkam,dhuratė Victorias cantė me diamante   Tue Jun 23, 2009 5:56 pm

me vjen mir seraf....

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Bechkam,dhuratė Victorias cantė me diamante   Fri Jul 10, 2009 6:13 pm

Linna shkruajti:
keshtu e kan por nuk mendoj per njerz te tjer te ciletkan nevoj

ma mire m'ia dhuru personave te varfer se me ble qante.

kuptohet qe ishte dhurate por...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Bechkam,dhuratė Victorias cantė me diamante   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bechkam,dhuratė Victorias cantė me diamante
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skafi i Fierzės ėshtė dhuratė e Stalinit pėr Enverin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: