ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Rovena e dashuruar nė Agim Krasniqin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Rovena e dashuruar nė Agim Krasniqin   Sun May 31, 2009 6:51 pm

Suplementi "Panorama Plus" ka zbuluar tė dashurin misterioz tė kėngėtares Rovena Stefa dhe ai ėshtė 29-vjeēari nga Maqedonia, Agim Krasniqi.

Krasniqi, i cili konsiderohet njėri nga drejtuesit e Ushtrisė sė Iliridės dhe mbėshtetės kryesor i Kryetarit tė PDSH-sė Menduh Thaēit, ėhstė arrestuar nė qershor tė vitit 2008, ditėn e zgjedhjeve nė Maqedoni dhe ėshtė i dėnuar me pesė vjet burg, megjithatė ekziston mundėsia qė tė lirohet mė herėt pas njė kėrkese apeli.

Krasniqi gjithashtu njihet per shpalljen e zones se lire ne fshatin e tij Kondove rreth shkupit fshat ky te cilin ai me ushtaret e tij e mbajti te izoluar per nje kohe te gjate.
Revista nė fjalė spekulon qė kėngėn “Lum e Lum...”, nga e cila ėshtė emėruar edhe albumi i Rovenės, kėngėtarja ia kushton pikėrisht tė dashurit tė saj

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rovena e dashuruar nė Agim Krasniqin   Mon Jun 01, 2009 3:44 pm

aaaa ok thnx very much
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Rovena e dashuruar nė Agim Krasniqin   Fri Jun 05, 2009 5:04 pm

nthggg

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rovena e dashuruar nė Agim Krasniqin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rovena e dashuruar nė Agim Krasniqin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nėnat e Trojeve tė Shqipėrisė - Poezi - 'Mejreme Gjocaj - Agim Bacelli'
» Agim Xhemali :Partia Enverit
» AGIM GASHI KĖNGĖ PĖR AHMET KRASNIQIN
» AGIM GASHI:30 DHJETORI DITĖLINDJA IME E DYTĖ
» Agim Gashi: Vaji i shqiptarit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: