ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Test per antart e forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Test per antart e forumit   Sun May 31, 2009 7:15 pm

Test per anetaret e Forumit te FLOR-it


1.Si na keni njohur?

a.Duke kerkuar ne internet
b.Keshilluar nga miq
c.Rastesisht, gabimisht, as vet se di sesi u gjenda ketu2.Pse na vizitoni vazhdimisht?

a.Per lajmet per florin
b.per miqesi
c.per te lexuar diqka
d.tjeter

3.Cili sherbim i yni te pelqen me shume?

a.Lajme dhe te rejat per florin
b.diskutime pa kufi
c.dashuria
d.psikologjia
e.lojera chit-chat
f.tjeter


4.Sa shpesh na frekuentoni?

a.Disa here ne dite
b.1 here ne dite
c.1 here ne 2-3 dite
d.1 here ne jave
e.Shume rralle.5.Si ndiheni ne Forumin e Florit?
a.Mire
b.Shum mire
c.Super
d.Ka edhe me mire.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Test per antart e forumit   Mon Jun 01, 2009 2:29 pm

1.Si na keni njohur?

b.Keshilluar nga miq

2.Pse na vizitoni vazhdimisht?

a.Per lajmet per florin
b.per miqesi
c.per te lexuar diqka


3.Cili sherbim i yni te pelqen me shume?

a.Lajme dhe te rejat per florin
b.diskutime pa kufi
c.dashuria
d.psikologjia
e.lojera chit-chat

4.Sa shpesh na frekuentoni?


c.1 here ne 2-3 dite

5.Si ndiheni ne Forumin e Florit?

d.Ka edhe me mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Test per antart e forumit   Mon Jun 01, 2009 8:05 pm

1.keshilluar nga miqet
2.per miqesi
3.te gjitha
4.disa her ne dit
5.ndjehem shum mir ketu jam dhe admin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Test per antart e forumit   Mon Jun 01, 2009 8:21 pm

1.Si na keni njohur?

b.Keshilluar nga miq

2.Pse na vizitoni vazhdimisht?

a.Per lajmet per florin
b.per miqesi
c.per te lexuar diqka


3.Cili sherbim i yni te pelqen me shume?

a.Lajme dhe te rejat per florin
b.diskutime pa kufi
c.dashuria
d.psikologjia
e.lojera chit-chat

4.Sa shpesh na frekuentoni?


c.1 here ne 2-3 dite

5.Si ndiheni ne Forumin e Florit?

d.Ka edhe me mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Test per antart e forumit   Sun Jun 07, 2009 12:50 am

1.c
2.a,b,c
3.a.b,c,d,e
4.b.c
5.b.c


edona ,sela se kom prit prej juve me thon ka edhe me mir...

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Test per antart e forumit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Test per antart e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: