ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Paramendone nese...........!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Paramendone nese...........!   Tue Jun 02, 2009 8:14 pm

Paramendone nese ju ne nje cop leter shenoni fjalet me te bukura qe i keni per tu amor.

EDHE NESE AJO COP LETER I SHKON PERSONIT QE JU E DONI........!~
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Tue Jun 02, 2009 8:25 pm

Edhe perkunder te gjithave un vazhdoj ta dua ... ai esht endrra ime e vetem ne jet ... dhe nuk do e le te shkoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Thu Jun 25, 2009 12:11 am

e di qe do tjetren dhe un nuk kam shpresa me....
ti nuk e di sa te dua dhe sa e merzitur jam!E di ,ti nuk mund te me duash ashtu si te dua un ty madje kurr sdo ndjesh diqka me te vogel se dashuria per mua por te pakten mos me trajto keq,mos me thuaj ato fjal ofenduese qe me vrasin .Nuk e di perse i ben ...
Kur jemi vetem ti je krejtsisht ndryshe por kur esht ajo ti plotsisht ndryshon..nuk e di qfar te ndodh,ndoshta qe ajo te mendoj qe me urren dhe behesh i mir para saj ,sepse kur jemi vetem ose kur ajo nuk esht nga sjellja jote mendova se me doje...Nuk i gjej dot fjalt te bukura,se di ndoshta sot nuk me dalin nga ajo qe ndodhi me ty dhe tjetren,sepse zemra me esht lenduar thell ne shpirt dhe nuk thot asnje fjal te bukur perpos vuajtjes.
Nuk dua te ulem ne kolltuk e te qaj me lot per ty,dua ta bind veten qe mund te te harroj dhe qe nuk kam shpresa te jem me ty sepse ju dy jeni bashke!
Nese e do nuk dua te te ndaj nga ajo dhe te te robroj zemren ashtu si e kam un por te lutem tregohu i vertet dhe i sinqert:PSE KUR ESHT AJO TI BEHESH KREJT NDRYSHE,SILLESH ME MUA KEQ KURSE KUR JEMI VETEM APO MJAFTON TE MOS JET AJO TI SILLESH KREJT NDRYSHE?PSE E BEN KET?

me fal edona ndoshta kam dal prej temes ,por shpresoj te me kuptoni dhe me beso qe nuk me dalin fjalt te bukra,perveq ketyre.......

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Thu Jun 25, 2009 3:56 pm

Jo jan fjalet me te bukura qe te dalin nga zemra libona.

Perse shume here e ndryshon sjelljen,perse nuk me thua qe me do.PERSE.
Ndoshta e do tjetren por ne thellesi te shpirtit e ndjej qe me do mua.
Pse dashuria ime eshte si e mallkuar!
Ndoshta nje dite do te marr guxim te te them te verteten qe do te me boj te vazhdoj jeten ose te perfundoj aty.
Nje gje dua ta dish te dua me ter qenien time,sa skam besuar qe do te dua dike tjeter je dashuria ime e pare dhe e vetmja.Shikoj qiellin me yje plote dhe enderroj me sy te hapur...Per ty princin tim te kalter dhe te bukur sikur petalet e trendafilit.
Perse dashuria ime eshte sikur nje trendafil qe vyshket e ringjallet prap.
Perse ja bej vetes pyetjen me te quditshme a me do.Dhe pergjigjje nuk gjej asgje kundi...
Ter kete fjale po dalin nga thellesia e zemres time per dashurine time te pamundur,per mi PRINCIPE AZUL...
Perse kur me shikon,nuk mundem me te mendoj qe te kam harruar...Dhe vetem nje gje une di TE DUA...con toda mi alma.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Fri Jun 26, 2009 3:22 am

Nuk e di pse gjith kjo urrejtje ne mes nesh...
Kemi rivalitet aq shum e nuk e pse as vet..Shum personave u ke then shum gjera per mua andaj tani me nuk te dua..
Ndoshta me xhelozon por nuk ke te drejt te thuash te tjerve te me thon aso gjerash..Nese nuk me do pse ateher vije dhe i prekje gjerat e mia?
Nga prapsit e tua un vendosa te mos flas me ty se nuk dua te me bejn gjera prapa shpindes,ne ishim si miq por un te doja...
Edhe pse nuk flitnim,ti i prekje gjerat e mia dhe un e di qe te di e dije se te kujt ishin apo edhe nese nuk e ke ditur te ka shtyr dashuria magjike..
Thon se e do tjeter ke,edhe ka qen koh e shkuar un ende ndjej diqka per ty..Un mendoj se urrejtja shnderrohet ne dashuri ,heret a von por kur te me kerkosh do jet shum von sepse nuk mund te pres per ty duke ditur qe me urren...Me beso qe nje dit do pendohesh per ato qe m'i bere dhe un kurr nuk do t'i fal,ti me njeh mir mua ,e di se qfar them ashtu bej...
Mos harro qe te gjitha kthehen,edhe pse ki pushtet te shum njerz un nuk te nenshtrohem ty se kam krenari!Edhe po te vdisja nga dashuria kete gje nuk e bej,e jo me tani qe kam edhe urrejtje..nuk di qfar te them por un ty kurr nuk do t'fal,shpresoj te pendohesh para se te jete shum vone sepse do jet edhe me keq peer ty dhe te tjeret..
Per ne te dy ,nuk ka shpresa sepse nga ato qe bere ti un kurr nuk t'fali andaj mos u mundo se kot e ke!!!Un te njoh shum mir -je shum falso!!!!!!!!!!!!!
KJo esht dedikuar nje personi qe mendoja se kishim dashuri por jo !!nuk ka lidhje me postin qe e kam ber me lart

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Sat Jun 27, 2009 4:36 pm

do ta vazhdoja ta dua dhe nje dit do te ja tregoja te verteten sy me sy

shum te dhimshme ato fjale edona edhe libon ishalla te don edon i dashuri yt {s do ta cek cili eshte sepse do te hidhroheshe}
libon me vjen shum keq per ty shpresoj qe i dashuri yt do te kthehet perseri ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Sat Jun 27, 2009 4:37 pm

nese te kthehet
te deshiroj SHUM FAT dhe LUMTURI ne jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Sat Jun 27, 2009 5:32 pm

sera.fina shkruajti:
do ta vazhdoja ta dua dhe nje dit do te ja tregoja te verteten sy me sy

shum te dhimshme ato fjale edona edhe libon ishalla te don edon i dashuri yt {s do ta cek cili eshte sepse do te hidhroheshe}
libon me vjen shum keq per ty shpresoj qe i dashuri yt do te kthehet perseri ty.

une nuk kam te dashur serafin edhe ske nevoj asgje me cek te lutem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Sun Jun 28, 2009 7:22 pm

mos del jasht temes serafine breeeeeee....


flm edona ,edhe un gjthsh te uroj fat shumm shumm...


un do i thoja::


JE GJEJA ME E SHPIFUR DHE ME E KEQE QE ME KE NDODHUR NE JETE!
JE DESHPERIM I VERTET!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Sun Jun 28, 2009 7:29 pm

Une do ti thoja: largohu me prej zemres time je zen rob aty me le te lire te lutem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Sun Jun 28, 2009 7:31 pm

me ke ber te vuaj kaq shumm!sdo te fal kurr

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Wed Jul 01, 2009 8:07 pm

nga dashuria e madhe qe ndjej per ty ndoshta ndoshta do te te fal qe me ke ber te vuaj aq shume...ndoshta por vuajtja tek une ka dominuar me shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Wed Jul 01, 2009 10:41 pm

je gjeja me e bukur qe me mban gjalll

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Aurora
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 277
Age : 21
Vendndodhja : nga nje vend i bukur
Kenget e preferuara te Floricientes? : "TE SIENTO" " MI VESTIDO AZUL " " Y ASI SERA" "DELFINA" "PORQUE" "KIKIRIKI" .."hay un cuento"
Disponimi i pergjithshem : NGANJEHERE E LUMTUR,NERVOZE POR EDHE E MERZITUR
Registration date : 14/08/2009

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Sat Aug 22, 2009 9:49 pm

mua nuk me ka bere te vuaj por me ka bere te ndjehem ndryshe edhe pse ai e do nje tjeter mendoj qe ne thellsin e zemres me dashuron mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Sun Aug 23, 2009 6:16 am

motivi nga i cili vazhdoj te jetoj ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Sun Aug 23, 2009 7:22 pm

une e dua me zemer, ai di tjetren por thelle ne shpirt e ndjej nga menyra se si me shikon qe eshte per mua qe me do..
me ka ber te vuaj duke e dashur tjetren , por me dhan momentet me te lumtura ne jete.. qe kisha nga ex-dashuria tjeter, me beri ta harroj..ta di qe nuk mundem me ta dashuroj dhe se e dua e dua e dua sa nuk kam mundur te dua askend tjeter.. me beri te kuptoj qe jeta vazhdon.. dhe se ai qe dashuron sinqerisht gjithmone do te kete jete te lumtur ne dashuri.. per kete e di..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   Wed Aug 26, 2009 1:20 am

(Ia po shkruaj nje leter te vertet edhe pse ai i di keto fjale)


I dashur ?...
Jeta ime me ekperience dashurie ka filluar moti ,kam vuajtur per dike qe kam menduar qe e dua por ishte thjeshte simpati ,kam jetuar duke e enderruarnje person qe nuk e meritoja ,por nuk dua te merzis me keto fjale te kota te kaluares se harruar.
Kur i humba shpresat per jete,kur u binda se Dashuria e vertet nuk ekziston ne kete bote te rrejshme,te pakten per mua,dole ti .Nuk di nga erdhe ,nga qielli apo toka,te dergoi hena me yje apo dielli,shiu apo ylberi,ata te cilet me kane pare tek vuaja une.Ti erdhe si nje rrufe nga qielli duke ndryshuar jeten time,duke i kthyer shpresat e mia,e duke me bere t'i harroj vuajtjet e shumta te kaluares se hidhur,me dhurove dashuri,lumturi,miqesi dashurore-gjera qe nuk i kisha kurre ne nje dashuri.Me bere te shikoj jeten nga nje kend tjeter,te besoj ne mrekulli e histori,sepse qdo gje mund te behet realitet.
Je i vetmi qe i kupton ndjenjat e mia,zemren time dhe kurre nuk me the asgje qe te me lendonte...une dua te te them qe te dua vetem ty,je personi i vetem ne jeten time,..te dua shumme...
NgA:LibonA....

..Pafshim!

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Paramendone nese...........!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Paramendone nese...........!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: