ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Qeveria britanike publikon dokumenta sekrete rreth UFO-ve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 20
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Qeveria britanike publikon dokumenta sekrete rreth UFO-ve   Wed Jun 10, 2009 2:28 pm

Sė fundi ministria britanike e mbrojtjes sebashku me arshivin kombėtar anglez kanė publikuar dokumenta sekrete rreth jashtetoksoreve. Behet fjale pėr burime te shumta rreth alieneve te mbledhura nga njerėz te ndryshėm duke filluar qe nga qytetare te thjeshtė deri te zyrtare te shtetit britanik midis viteve 1978-2002.
Lidhja nga ku mund te lexohen kėto dokumenta ndodhet kėtu: UFO files | Newly released files from The National Archives
Artikulli i BBC nė lidhje me kėtė lajm BBC NEWS | UK | Files released on UFO sightings

"What does all this stuff about flying saucers amount to? What can it mean? What is the truth?" Winston Churchill - July 1952
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qeveria britanike publikon dokumenta sekrete rreth UFO-ve
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cila ėshtė agjenda sekrete politike e Edi Ramės?
» Mexhid Yvejsi:RRETH TARIKATIT SHAZILI
» Mendime kritikė rreth librit "Etnologjia dhe Folklori Shqiptar" tė prof. Dr. A. Xhagolli
» Sabit Geci mė ka thėnė se ėshtė shef i policisė sekrete tė UĒK-sė
» Nuhi Veselaj: Rreth identitetit tė gjinisė asnjanėse nė shqipen e sotme (VII)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: