ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Melodi Celularesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Melodi Celularesh   Wed Jun 10, 2009 2:56 pm

Melodi Nokia
Keto jan? melodi p?r Nokia me Editor. Veq p?r Nokia me Editor (Compozer). Ju duhet te
shtypni keta numra p?r me t? dal melodia.Krejt numrat q? jan? me ( ) duhet mi mbajt deri te del
nje Pik midis notave n? Display.
Edhe keto * / # duhet ti shtypni. Tani duhet veq mia vendos shpejtesin (Tempo) dhe melodia
?sht? mbaruar.
__________________________________________________ __________
Elita-5 Tempo: 140
----------------------
28*#, 588*, 5#, 5, 4, 5999, 088, 5, 28#, 48, 0, 58, 5#, 5, 4, 5999, 088, 4888, 4#, 599, 488, 0,
2#, 0, 4, 5, 4, 2#, 4999, 08, 1888, 0, 1, 0, 4, 5, 4, 2#, 4999, 088, 28888
__________________________________________________ __________
Gili- Edhe pa ty u knaqa (Tempo 160)
-------------------------------------------
2 8 # 6 # 0 2 # 6 # 5 8 # 6 # 4 9 # 2 # 2 # 5 # 0 2 # 5 # 4 8 # 5 # 3 9 2 # 1 # 3 9 1 8 # 3 1
# 3 4 # 3 2 8 # 3 2 9 # 0 5 # 4 8 # 5 # 3 9
__________________________________________________ __________
Alit berati- kaba me klarinet Tempo: 112
-----------------------------------------------
688, 5, 6*, 7, 6, 5, 39999, 288888, 1#, 299, 3, 0999, 38, 2, 7**, 2*, 48, 499999#, 3888, 088,
288, 1#, 299, 39, 099, 388, 2, 7**, 2*, 58, 699999, 58888, 28, 1#, 2, 39, 09999, 3, 2, 18#, 2,
79**, 48*, 499999#, 3888, 288, 1#, 299, 3999
__________________________________________________ __________
Rovena Stefa- M? b?n magji Tempo 100
--------------------------------------------------
3 8 8 4 # 5 9 4 8 # 5 9 5 8 # 6 9 # 0 9 3 8 4 # 5 9 4 8 # 5 9 4 8 # 7 0 6 9 0 3 8 4 # 5 9 4 8 5
9 4 8 # 5 9 4 8 # 5 9 4 8 # 7 9 9 0 8 8 6 8 8 0 5 6 4 # 5 3 9 9
__________________________________________________ __________
Sinana Hoxha Tempo 125
-----------------------------
18, 2, 2, 0, 2, 0, 4, 5, 099, 1, 4, 28#, 4, 29#, 0, 2#, 0, 4, 0, 2#, 28, 2#, 29, 099, 0, 1, 2, 2, 0,
2, 68, 6#, 69, 58, 6, 5, 099, 19, 4, 28#, 4, 2#, 1, 29#, 1, 4, 1
__________________________________________________ __________
Bujar Qamili-(Pranvera)
---------------------------
38*, 1, 6**, 1*, 3, 1, 6**, 3*, 3, 0, 4, 3, 3, 1, 6**, 3*, 3, 0, 4, 3, 28, 3
__________________________________________________ __________
Emine Emine ( Tempo 140 )
--------------------------------
2856060686#66#59658656495686#695559990888588886564 95686#695599288#
222#222
__________________________________________________ __________
Adelina ISmajli - Specialja E Nates (Tempo 112)
-------------------------------------------------------
288, 5, 0, 0, 5, 5, 4, 5, 4, 5, 4, 5, 09, 5, 0, 0, 5, 5, 4, 4, 5, 4, 0, 09, 4, 0, 0, 4, 3, 4, 3, 2, 3, 1
__________________________________________________ __________
Adelina Ismaili "Jo jo, mos mendo" (T:200)
-------------------------------------------------
18*, 09, 1, 09, 1, 0, 2#, 0, 2#, 0, 6**#, 0, 6#, 0, 1*, 09, 1, 09, 1, 0, 2#, 2#, 2#, 0, 6**#, 0, 6#,
0, 1*, 09, 1, 09, 1, 0, 2#, 0, 2#, 0, 6**#, 0, 6#, 0, 1*, 09, 1, 09, 19
__________________________________________________ __________
Hymni i Flamurit (T:225)
----------------------------
29*, (5), 28, 7**, 2*, 5, 6, 79, (5), 58, 4#, 5, (6)9, 58, 69, 2*, (7)9**, 78, (6), 48#, 59, 3, ( 4)8#,
38, 49#, 5, 69, 7, (6), 48#, 5, 4#, 3, 3, (2)9
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Melodi Celularesh   Sat Jun 13, 2009 7:15 pm

shpresoj te ju pelqejne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
nisii
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 133
Age : 19
Disponimi i pergjithshem : SIEMPRE ALEGRA,ALWAYS HAPPY...
Registration date : 13/06/2009

MesazhTitulli: Re: Melodi Celularesh   Sat Jun 13, 2009 7:31 pm

po faleminderit edona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Melodi Celularesh   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Melodi Celularesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: