ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Celular me tastierė rrotulluese

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Celular me tastierė rrotulluese   Wed Jun 10, 2009 3:25 pm

Celular me tastierė rrotulluese

Para disa vitesh nuk do tė mund tė pėrshkruanim njė titull tė kėtillė, sepse nė treg kanė qenė vetėm disa modele me tastierė rrotulluese (apo ekran, varet si e shikoni). Kėtė trend ėshtė duke tentuar ta kthej sėrish nė jetė kompania pak e njohur tek ne – PCD.PCD TXT8030 nga njėra anė ka tastierė tė plotė QWERTY, derisa nga ana tjetėr janė zmadhuesit dhe tastet pėr tė udhėhequr me pėrmbajtjet multimediale. Pra, njė celular pėr punė dhe pajisje pėr kėnaqėsi, tė gjitha nė njė.

Ėshtė mėkat qė disa nga specifikat nuk janė edhe aq tė nivelit, si pėr shembull fotoaparati prej gjithsej 1.3 megapiksela, mirėpo specifikat tjera tingėllojnė bukur solide: ekran me diagonale prej 2.2 inē, Bluetooth dhe mundėsi e zgjerimit tė memories me anė tė kartelave microSD tė kapacitetit prej 16 gigabajt.

Kjo pajisje do tė mund tė gjendet nė treg vetėm nė tremujorin e tretė tė kėtij viti, mirėpo kur merret parasysh se kompania PCD nuk ėshtė e pranishme nė tregun tonė, pothuajse me siguri nuk do ta shohim fare tek ne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Celular me tastierė rrotulluese   Sun Jun 21, 2009 3:22 am

wou!FLM

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Celular me tastierė rrotulluese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: