ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 700 filma dhe 100.000 kėngė nė njė CD!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: 700 filma dhe 100.000 kėngė nė njė CD!   Wed Jun 10, 2009 3:32 pm

Paramendoni njė CD nė tė cilin mund tė vendosni madje 700 filma nė formatin DivX, apo 100.000 kėngė tė preferuara nė formatin MP3! e tani nuk keni nevojė tė paramendoni sepse njė CD i tillė ėshtė paraqitur.Kompania Pioneer ka paraqitur nė panairin "Eco-Products Exhibition 2008" nė Tokio diskun transparent i cili mund tė ofrojė 500 gigabajt hapėsirė tė dhėnave.

Prototipi i cili ėshtė paraqitur mund tė krahasohet me 714 CD prej 0.7 GB apo 106 DVD disqe prej 4.7 GB, respektivisht 20 Blu-ray disqeve prej 25 gigabajt.

Kapaciteti i disqeve tė kėtilla, nėse do tė gjenden nė prodhimin komercial, ėshtė mundėsia e ruajtjes sė 700 filmave, respektivisht 100.000 kėngėve MP3.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
700 filma dhe 100.000 kėngė nė njė CD!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: