ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Nje Ese histori qe na ndodh te gjitheve Lexoo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Nje Ese histori qe na ndodh te gjitheve Lexoo   Thu Jun 11, 2009 4:48 pm

Edhe sonte i dashur ne Ditėlindejn tende festojm tė ndarė !!!

Qėndroj si stuhi para njerzve tė gėzuar,i shikoj dhe buzėqeshi deri
sa nė zemėr kam njė pikėllim.Edhe disa minuta dhe tek ti do tė ndahet
festohet ditelindja jote ,edhe disa minuta edhe ti e
feston diku nė mesin e njerzve tė gėzuar.Si kur se tė kam para syve
,si kur se tė shikoj me shikim tė ngrohtė dhe ēoj gotėn duke ta
uruar ditelindjen tė gjithė te dashurit tuaj ,ahh sa veshtire per mua sonte ,
si kur se ndoshta mė lehtė do tė ishte nese kėto minuta i kalloj ne iluzjone!
Po unė nuk dua tė shikoj dhe ta dijė si jeton bota e gėzuar kur prap
sonte tė ndarė festojmė.Nuk kam dėshir ti shof tė dashuruarit duke u
pėrqafuar kur se edho sonte nuk je nė perqafimin tim.Nuk dua tju
bashkangjitem atyre qė pa kur far dhimbje ose brenge janė me tė
dashurit e vet kur unė ty stė kam pranė!Nuk dua ta shikoj qiellin plot e pėrplot vransi dhe re tė zeza,tė cilat mė kanė mbuluar,nuk dua sepse mė duket nė kėto ēaste se edhe qielli pikon lot diku larg atje tek ti,ashtu si tek unė!
Por qėndroj,qėndroj nė mesin e tyre,nė mesin e tė gėzuarve,tė
dashuruarve,nė mesin e atyre qė festojnė sė bashku,qėndroj dhe pėr
ty mendoj.Edhe sa vite tjer ,edhe sa ditelindje tjera,edhe sa gėzime tjerė
...edhe sa?A gjindet pėrgjigje pėr kėto pyetjet e mija ndokun tjetėr
se unė pėr kėto pėrgjigje nuk kam?A gjėndet spjegim pėr kėto dhimje
dhe definicion i kėsaj dashurije?A ėshtė kjo njė fantazi a po njė
dashuri e ndaluar?Mė ndihmo ,mė udhėzo,mė trego,se vetėm sė bashku
mundemi tė qėndrojmė tė fortė!
Dhe le tė festojnė bota,tė gėzohen tė gjith,tė shkruajn fjalėt e tyre
dashurije nė rėrėn e lagur,tė cakrrojnė gotat,tė pėrqafohen!Diku larg
e di se ti je ,se ne mesin e tyre gjindesh,por ne zemrėn time tė mbajė
dhe prap njėri pa tjetrin Ditėlindjen tende festojmė!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Nje Ese histori qe na ndodh te gjitheve Lexoo   Thu Jun 11, 2009 5:08 pm

tash a me shenu edhe na a me komentu kete lina?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje Ese histori qe na ndodh te gjitheve Lexoo   Thu Jun 11, 2009 5:38 pm

komento pershtypjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Nje Ese histori qe na ndodh te gjitheve Lexoo   Thu Jun 11, 2009 5:39 pm

shume e mire me pelqej shume bash pom pershtatet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Nje Ese histori qe na ndodh te gjitheve Lexoo   Mon Jun 15, 2009 8:43 pm

shum mir lina e ki bo esen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nje Ese histori qe na ndodh te gjitheve Lexoo   Sat Jun 20, 2009 2:04 am

shum e mir....te lumt...
pom pershtatet shum eddhe mu....ket e kom perjetu

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje Ese histori qe na ndodh te gjitheve Lexoo   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje Ese histori qe na ndodh te gjitheve Lexoo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e Prekazit ėshtė histori e lavdishme
» Kujtim Mateli: Dėshnica e Pėrmetit, e pėrjetėsuar nė histori dhe fjalė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: