ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 e dini se pse e dua florencien ?\

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: e dini se pse e dua florencien ?   Thu Jun 11, 2009 8:12 pm

un e dua shume sepse me mahnit me bukurin e saj te mrekullueshme me pelqen stili i saj shumeeee shume gjera te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: e dini se pse e dua florencien ?\   Thu Jun 11, 2009 8:14 pm

me pelqen florisienta shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: e dini se pse e dua florencien ?\   Thu Jun 11, 2009 8:15 pm

florencia es mui bonita mui me gusto mucho mucho
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: e dini se pse e dua florencien ?\   Thu Jun 11, 2009 8:15 pm

[b][i][u]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: e dini se pse e dua florencien ?\   Thu Jun 11, 2009 9:05 pm

me le pershtypje shum stili me se shumti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: dhuna ne shkolla   Thu Jun 11, 2009 9:07 pm

dhuna ne shkolla po vashdon eshte dukuri shume e keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: e dini se pse e dua florencien ?\   Thu Jun 11, 2009 9:08 pm

me vjen shume keq kur nxensit shkaktojn dhune ndermjet tjetrit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: e dini se pse e dua florencien ?\   Fri Jun 12, 2009 10:36 pm

flori eshte princesh ski fjale me pershkru ma.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: e dini se pse e dua florencien ?\   Sat Jun 13, 2009 1:49 pm

oj ti agnesa qa po bon postime qka nuk kan te bejne me florin moj ktu!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: e dini se pse e dua florencien ?\   Sat Jun 13, 2009 9:14 pm

qa po te intereson moj per to edona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: e dini se pse e dua florencien ?\   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
e dini se pse e dua florencien ?\
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: