ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 ketu mund te gjeni lajmet me te reja nda aktorja jone e mirnjohur FORENCIA BERTOTTI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: ketu mund te gjeni lajmet me te reja nda aktorja jone e mirnjohur FORENCIA BERTOTTI   Thu Jun 11, 2009 8:38 pm

flori ka nje emije qe quhet romeo ka shume gjera te tjera te reja nda jeta e saj e perditshme por....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: ketu mund te gjeni lajmet me te reja nda aktorja jone e mirnjohur FORENCIA BERTOTTI   Thu Jun 11, 2009 8:39 pm

<P align=center><FONT color=red>hahhahaah&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;sa emer i bukur romeooo</FONT></P>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: ketu mund te gjeni lajmet me te reja nda aktorja jone e mirnjohur FORENCIA BERTOTTI   Thu Jun 11, 2009 8:44 pm

eshte e martuar me me falni po per momentin s po me kujtohet emri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: ketu mund te gjeni lajmet me te reja nda aktorja jone e mirnjohur FORENCIA BERTOTTI   Thu Jun 11, 2009 9:33 pm

florencia eshte e martuar me guido kaczka dhe ka nje femije qe quhet romeo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: ketu mund te gjeni lajmet me te reja nda aktorja jone e mirnjohur FORENCIA BERTOTTI   Mon Jun 15, 2009 7:53 pm

po ashtu eshte edon
gracias
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: ketu mund te gjeni lajmet me te reja nda aktorja jone e mirnjohur FORENCIA BERTOTTI   Tue Jun 16, 2009 3:21 pm

ka vend te poaqem ku duhet te paraqitur te rejat e jo ne nje tem kshtu qe ket te do e dergoj ne arkiv.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ketu mund te gjeni lajmet me te reja nda aktorja jone e mirnjohur FORENCIA BERTOTTI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ketu mund te gjeni lajmet me te reja nda aktorja jone e mirnjohur FORENCIA BERTOTTI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!
» Heqaje tė vjetra e tė reja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: