ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 IDENtikt!!!!!!!!!!!!!!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: IDENtikt!!!!!!!!!!!!!!!!!   Fri Jun 26, 2009 5:06 am

1. Emri? (opsional)
2. si te therrasin miqte e tu?
3. mosha?
4. profesioni?
5. ngjyra e preferuar?
6. gjatesia?
7. ngjyra e syve?
8. 3 epitete per te percaktuar veten?
9. ku je tani?
10. cfare ke veshur?
11. cfare vesh zakonisht?
12. je zene ndonjeher me grushta?
13. pi cigare ?
14. ke tatuazhe ?
15. ke piercing ?
16. ke qen ndonjeher i/e dashuruar ?
17. ku kilikosesh (guzhulisesh) me shume?
18. shkruan me te djathten apo te majten?
19. 3 sharjet qe perdor me shpesh?
20. ke pire ndonjeher hashash?
21. je i/e fejuar?
22. cfare te pelqen te besh ne kohen e lire?
23. c’do beje nese do fitoje 1miliarde leke ?
24. cila eshte gjeja qe ben me shpesh?
25. gjeja e pare qe ben ne mengjes?
26. gjeja e fundit qe ben para se te flesh?
27. cfare do merje me vete ne nje ishull te shkrete?
28. pjata jote e preferuar?
29. pija alkolike e preferuar?
30. Je i/e lidhur me fene?
31. ke vjedhur ndonjeher?
32. nje difekt i yti?
33. te pelqen te pikturosh?
34. te pelqen me shume te kesh miq meshkuj apo femra?
35. personazhi nga i cili te pelqen te ispirohesh?
36. personazhi nga i cili s’do ispiroheshe kurre?
37. cila kafshe do doje te ishe?
38. nga cfare ke me shume frike?
39. cfare dhurate do deshiroje me shume te te benin?
40. me mire te dobet apo te shendoshe?
41. 3 gjerat qe sheh tek gjinia tjeter?
42. cfare makine do doje te kishe?
43. cila eshte gjeja qe te besdis me shume?
44. cilesia jote me e mire?
45. ku do doje te shkoje me pushime dhe ku?
46. cfare do doje te beheshe ne jete?
47. te pelqen vetja?
48. je xheloz/e ndaj dikujt?
49. cfare skuadre ben tifo?
50. kur ecen perdridhesh?
51. je rracist/e?
52. urren ndonje?
53. ke ndonje kafshe shtepiake?
54. do beje ndonje operacion plastik?
55. lenda jote e preferuar?
56. ajo qe urren me shume?
57. endrra jote ne sirtar?
58. je supersticioz?
59. cfare di te besh me mire?
60. cfare ben me keq?
61. i/e rregullt apo crregullt?
62. cfare ben kur ndihesh keq?
63. sporti i preferuar?
64. floke te drejte apo kacurrel?
65. rryma muzikore qe te pelqen me shume?
66. je dehur ndonjeher?
67. cfare do nderroje nga trupi yt?
68. vesi yt me i theksuar?
69. cfare nuk do beje kurre?
70. cfare celulari ke?
71. pa cfare nuk do mund te jetoje?
72. ne dhomen tende cfare eshte thelbesore?
73. nje person qe te terheq fizikisht?
74. cfare te ben te lumtur?
75. je romantik/e ?
76. gjeja me e cmendur qe ke ber ?
77. gjeja me e bukur qe te ka ndodhur ne jete ?
78. po gjeja me e shemtuar ?
79. mesazhi me i bukur qe ke mare ndonjeher ?
80. po mesazhi me i shemtuar?
81. cila eshte fraza qe te ka ber te ndihesh keq me shume?
82. ke moter ose vella?
83. grindesh shpesh me te?
84. cfare mase je?
85. koleksionon ndonje gje?
86. cfare ben kur je nervoz/e?
87. je i/e paedukate?
88. filmi yt i preferuar?
89. ke dicka qe te sjell fat?
90. cilat jane 3 frazat qe te thote me shpesh mami yt?
91. I perpikte apo gjithnje me vonese?
92. dembel/e apo i/e shkathet?
93. cfare ben kur je diku dhe merzitesh?
94. te ndodh te enderrosh me sy hapur?
95. ke shume miq?
96. je me i varur nga tv apo nga pc?
97. di te mbash lojen?
98. di te mbash nje sekret?
99. ne pyetjet qe ke dhene , ke qen i/e sinqerte?
100. i/e sigurt?!


... identikit te mbare !

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
IDENtikt!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: