ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 ingrid gjoni do te kengoj ne partin qe ofron me shume!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: ingrid gjoni do te kengoj ne partin qe ofron me shume!   Sat Jun 27, 2009 6:25 pm


Nė prag tė finales sė njė prej festivaleve mė tė rėndėsishėm tė muzikės moderne nė Shqipėri, Ingrid Gjoni rrėfehet ekskluzivisht pėr gazetėn “Telegraf”. Pjesėmarrėse nė TOP- Fest 6 me kėngėn “Ekstrem” ajo na zbulon se surpriza mė e madhe pėr publikun do tė jetė gjatė natės finale tė Top Fest mė datė 10 maj. As Ingridi nuk ka mundur dot tė anashkalojė edhe “sezonin” elektoral. Sipas Ingridit, ajo do tė kėndojė pėr atė parti qė do t’i ofrojė mė shumė. Nė njė intervistė pėr “Telegraf” ajo zbulon tė rejat e sezonit dhe tė fshehtat e marrėdhėnies me Ēiljetėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: ingrid gjoni do te kengoj ne partin qe ofron me shume!   Mon Jun 29, 2009 2:42 am

ee qfare

thnx

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: ingrid gjoni do te kengoj ne partin qe ofron me shume!   Fri Jul 10, 2009 6:05 pm

spsss....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ingrid gjoni do te kengoj ne partin qe ofron me shume!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ingrid gjoni do te kengoj ne partin qe ofron me shume!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Musa Jupolli:Poetės!...dhe Pranvera Gjoni- t !
» Trimi i pamposhtur Kapidan Marka Gjoni (1861-1925) pėrballoi ēdo sulm tė armiqve kundėr Mirditės Nga:Tomė Mrijaj
» Minella Gjoni:"KAPETANATA E BREGDETIT" Mėsues i Merituar Minella Gjoni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: