ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Perseri duet motrat ismajli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Perseri duet motrat ismajli   Mon Jun 29, 2009 3:40 am

Adelina Ismaili pėrsėri duet me Zanfinėn!!!
Shumė surpriza nga Zanfina kėtė verė.
Kėngėtarja Zanfina Ismajli sė shpejti do tė fillojė tė shfaqet nėpėr ekranet televizive me klipin e saj mė tė ri tė stilit 2009 pėr njė kėnge ritmike qė u kushtohet atyre qė dashurojnė marrėzisht. Ndonėse nuk ka shumė klipe tė realizuara, ajo thekson se dėshiron mė shumė kualitetin dhe nuk punon vetėm pėr numėr. Nuk preferon tė bėhet demode nėpėr televizione, publiku e dėshiron me tė madhe, pasi ajo veēohet nga kėngėtaret e tjera. Gjithmonė sjell freski nė skenėn muzikore e sidomos gjatė stinės sė verės, kur temperaturat shkojnė lart. Me njė dukje dhe performancė ndryshe nga klipet e tjera, me njė klip veror dhe njė kėngė shumė ritmike, ajo pėrgatitjet pėr suksesin e radhės. Bashkėpunimi me Dj Bluntin, njė duet me Adelinėn, 3-4 kėngė tė reja, do tė jenė surprizat interesante nga Zanfina nė kėtė verė.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Perseri duet motrat ismajli   Tue Jun 30, 2009 6:41 pm

ok flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Perseri duet motrat ismajli   Tue Jun 30, 2009 7:58 pm

sps

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Perseri duet motrat ismajli   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Perseri duet motrat ismajli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kėze Kozeta Zylo: Dy motra shkodrane, dy lule tė bukura gjithė aromė tė Mėmėdheut tonė
» I qethin kokėn tė dashurės sė babait, kapen dy motrat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: