ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Adelina sexi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Adelina sexi   Mon Jun 29, 2009 5:02 am
google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);
google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);
Adelina Duke interpretuar ne diskon Rinora. Adelina superseksi
Paraqitjet e saja asnjėherė
nuk kalojnė nėn hije dhe pa
u vėrejtur. Ngado qė shkon
bėn zhurmė sikur tė ishte e
lindur pėr skenė pasi gjithmonė
flitet rreth jetės dhe karrierės
sė saj. E pse mos tė flitet
pasi ajo sa mė shumė kalojnė
vitet, duket akoma mė seksi
dhe mosha si duket nuk i krijon
aspak problem. Nuk
kaloi edhe shumė gjatė qė
nga publikimi i albumit tė
fundit “Fenix”, ku ajo nuk
ndaloi sė promovuari atė sa
nė intervista, por edhe nė
show tė ndryshėm nėpėr
vendet ku jetojnė shqiptarėt._________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Adelina sexi   Wed Jul 01, 2009 10:16 pm

ok thnnx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Adelina sexi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"
» Lekė Mrijaj: Gėzuar ditėlindjen Adelina
» Adelina Dokja: Ne enderr me shen Merine!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: