ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Genta dhe Adelina puthen!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Genta dhe Adelina puthen!!   Mon Jun 29, 2009 5:04 am

I ke me te mdhaja se te miat, ama te miat jane me te forta, guri, e tuat te buta! Hajde e provojme sendin qe kush prej shqiptareve nuk e ka provuar publikisht deri tash!A e sheh sa lezet, pasi meshkujt i kemi krejt pedera, pse edhe ne te mos jemi lezbejke...

<table id=AutoNumber1493 style="FONT-WEIGHT: normal; FONT-SIZE: 8pt; COLOR: #333333; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: arial, sans-serif; BORDER-COLLAPSE: collapse; FONT-VARIANT: normal" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td style="PADDING-RIGHT: 6px" vAlign=top width="65%">
Ishte shume qesharake apo gjeja me qesharake qe ka ndodhur deri me tani, kur dy yjet e muzikes puthen ne sken me puthje franceze.
</TD>
<td vAlign=top width="35%"><table id=AutoNumber1494 style="FONT-WEIGHT: normal; FONT-SIZE: 8pt; COLOR: #333333; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: arial, sans-serif; BORDER-COLLAPSE: collapse; FONT-VARIANT: normal" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td width="100%">

<table id=AutoNumber1498 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=100 border=0><tr><td width="100%"></TD></TR>
<tr><td width="100%">
Madona dhe Britny
</TD></TR></TABLE>
</TD></TR></TABLE></TD></TR></TABLE>
<table id=AutoNumber1493 style="FONT-WEIGHT: normal; FONT-SIZE: 8pt; COLOR: #333333; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: arial, sans-serif; BORDER-COLLAPSE: collapse; FONT-VARIANT: normal" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><tr><td style="PADDING-RIGHT: 6px" vAlign=top width="65%">
“Kurre nuk do te besoja se nje yll do te bente kete ne kete menyre e di se ato e rrespektojne njera tjetren por kjo duket si nje rrespekt i marre”shprehet Arbenita nje adhuruese e Adelina Ismajlit.Nje puthje e pa zakonte i ka shokuar te gjithe fansat e dy yjeve kosovare , me stilin e tyre lezbik. “eshte e veshtire te paramendohet ajo qe pame te filmuar ne videoxhirimet e vitit te ri te produksionit DEA, ne fillim mendova se behet fjal per nje ērregullim vizuel por fatkeqesisht ishte e vertet ajo qe pashe”, tha Valoni qe ne te vertet ne njefar menyre ishte i shqetesuar!. Qe te dyja te shtyera nga ndjenja e zhgenjimit dhe shpresa apo nga vetkenaqesia e arritur me rezultatet, ben nje aventur. Ku dy kengetaret kosovare Adelina Ismajli dhe Genta Ismajli me pamje shume seksi dhe ze te mrekullueshem nuk paten fare nevoj te paraqiten me stilin e tyre lezbik.Ndoshta ato ishin te frymezuara nga ajo qe kishin pare kur “Madona dhe Britney puthen me buz te hapura ne sken per t’ju dhen me shum apetit publikut per muziken e tyre, ne shperblimet e 2003 ne MTV” .eshte befasi e re per te gjithe adhuruesit e tyre dhe kjo pamje duket pak provokuese per te gjithe ata qe e pane. Ēka i shtyri dy bukuroshet ta benin k’te edhe pse ishte e turpshme gje e qart dhe e vertet vetem per tu ber me te popullarizuara ne publik, po ne anen tjeter nuk eshte popullarizim po nje veprim i tmerrshem qe merret ne fjal te popullit ē’do minut, por nje gje se kam te qarte e kujt ishte ideja per puthje.
</TD></TR></TABLE>

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
donjeta
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Numri i postimeve : 178
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Genta dhe Adelina puthen!!   Mon Jun 29, 2009 11:38 am

me vjen te vjell:(
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Genta dhe Adelina puthen!!   Mon Jun 29, 2009 1:15 pm

edhe mua sa te neveritshme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Genta dhe Adelina puthen!!   Tue Jun 30, 2009 3:10 am

po de 2 yje..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Genta dhe Adelina puthen!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Genta dhe Adelina puthen!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"
» Lekė Mrijaj: Gėzuar ditėlindjen Adelina
» Adelina Dokja: Ne enderr me shen Merine!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: