ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Festa
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 184
Age : 24
Vendndodhja : En Argentina, con la mejor actreez del mund: Florencia Bertotti
Kenget e preferuara te Floricientes? : internet, pushim, lexim....
Disponimi i pergjithshem : Claro que alegre
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Thu Oct 09, 2008 12:35 am

une e perdori tere kohen sndalem se foluri ... te gjithe familja tanime jan mesuar me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Fri Oct 10, 2008 5:40 pm

hahahahah ............................


un fol me shoqen time lalin

yo havlo con mi amiga lali no es mariana esposito es mi amiga yo le dice asi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Fri Oct 10, 2008 5:55 pm

flas valla sidomos me shoqni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Fri Oct 10, 2008 6:36 pm

ahhhh okok,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Fri Oct 10, 2008 8:03 pm

po se ne shtepi nuk duan qe te flas ashtu babi nuk e teloron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Fri Oct 10, 2008 11:21 pm

oooo zot kta prinder
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
LonaLR
100 % Flori
100 % Flori
avatar

Female Numri i postimeve : 625
Age : 23
Vendndodhja : Con Flor
Kenget e preferuara te Floricientes? : lexim, dalje, shoqeri etj...
Disponimi i pergjithshem : Como Flor, con una gran sonrisa
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sun Oct 12, 2008 9:43 am

egzona stefano shkruajti:
oooo zot kta prinder

se di egzon ne qfare aspekti po e thua kete o zot kta prind me fal por me prinde nuk ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.floricientanks.co.cc
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Fri Oct 24, 2008 10:13 pm

popo e di po ti po thu babi se roleron e po thom qashtu se ata duhet mu krenu me neve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Fri Oct 24, 2008 10:14 pm

toleron me falni per gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 10:43 am

valla une e perdori shume edhe ne shtepi edhe brenda shkolles me shoqni e sidomos kendoj shume kenget e florit...
prinderit e mi krenohen me mu sepse me thojn - sa ma shume gjuhe me dit , eshte shume ma mire.
shpresoj qe edhe juve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 10:45 am

motra ime habitet kur me ndegjon duke kenduar..
dhe thot-aiiiiiiiiiii ter diten je tu kendu pusho tash.
une pi tham-ani pra kendo ti kang te floricientes ..
motra-aiiiiiiiiii qa ki., fol po une nuk di more.
une-ok pra une po vazhdoj me kendu..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 10:45 am

lol! ndoshta ju ka pelqy dialogu me mua dhe motren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 12:38 pm

heheheh po shum mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
drenusha
VizitorMesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 1:06 pm

ok.
me vjen mire..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
egzona stefano
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
Stefanista x siempre + Forca e Forumitit
avatar

Numri i postimeve : 1869
Age : 23
Vendndodhja : prishtin
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon y te siento
Disponimi i pergjithshem : siemper alegra con sonrisa
Registration date : 02/10/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 1:07 pm

gjithashtu hehe h
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.stefano-malena.forumotion.com
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 1:27 pm

ok.
sa shpejt po i kthen mess.
lol!
po normal si cia je...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 2:55 pm

hhehehehehehe un shum flas ne gjuhen spanjolle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 4:20 pm

edhe une...pasha zotin po..
huahuah
pom doket po na kqyr dikush

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Ori
Cami y Benja x siempre
Cami y Benja x siempre
avatar

Female Numri i postimeve : 137
Age : 23
Kenget e preferuara te Floricientes? : desde q te vi.....pobre los ricos etc etc
Disponimi i pergjithshem : depende de mi tiempo libre
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 5:31 pm

spanjishta eshte nje nga gjuhet qe me pelqen me shuuume!

di te shkruaj, te flas dhe e kuptoj shume mire!
kam shkruar dhe lexuar shum fan fiction....prandaj me pelqen aq shume!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 6:08 pm

po ori eshte e vertet...din te shkruash shuuuuuuuuume mire :bravo

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Ori
Cami y Benja x siempre
Cami y Benja x siempre
avatar

Female Numri i postimeve : 137
Age : 23
Kenget e preferuara te Floricientes? : desde q te vi.....pobre los ricos etc etc
Disponimi i pergjithshem : depende de mi tiempo libre
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 6:21 pm

TinaHG08 shkruajti:
po ori eshte e vertet...din te shkruash shuuuuuuuuume mire :bravo

gracias!
me ben shum te lumtur te di qe te pelqen ajo qe shkruaj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 6:46 pm

Ori shkruajti:
TinaHG08 shkruajti:
po ori eshte e vertet...din te shkruash shuuuuuuuuume mire :bravo

gracias!
me ben shum te lumtur te di qe te pelqen ajo qe shkruaj!
edhe mua te them te drejten...se kend po e njoh nga shtetet e jashtme me thone se flas e shkruaj mire...kam filluar te mendoj mire per veten kohve te fundit...

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Ori
Cami y Benja x siempre
Cami y Benja x siempre
avatar

Female Numri i postimeve : 137
Age : 23
Kenget e preferuara te Floricientes? : desde q te vi.....pobre los ricos etc etc
Disponimi i pergjithshem : depende de mi tiempo libre
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 6:57 pm

TinaHG08 shkruajti:
edhe mua te them te drejten...se kend po e njoh nga shtetet e jashtme me thone se flas e shkruaj mire...kam filluar te mendoj mire per veten kohve te fundit...

me sa kemi folur, mua me dukesh shume mire!
nese ta thone te huaj, aq me mire!
njehere, me ka then nje goc ne msn "dukesh spanjolle!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 10:46 pm

a ja niset me lujt lojen cito aa..
hahhaah lol!
bravo ori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   Sat Nov 01, 2008 11:00 pm

huahuah po sbohet nami oj drenush

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A perdoret shpesh gjuha spanjolle nga ana juaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Niko Stylos: Gjuha e ilirėve - gjuhė e shqiptarėve
» Kadare: Pesė shekuj tė sundimit osman u flijua vetėm gjuha shqipe! 500 vjet ndėshkim ndaj Skėnderbeut, urrejtja vazhdon...
» Letėr nga Rexhep Abazi:Gjuha standarde dhe alfabeti i saj ėshtė perfekte?
» Daniel Gazuli:Gjuha shqipe, e mira, e mjera

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: