ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 BLEONA mE miliarderin rahr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: BLEONA mE miliarderin rahr   Tue Jun 30, 2009 8:08 pm

Deri mė sot i fejuari i saj ėshtė cilėsuar se bėnte gjithēka pėr tė madje edhe duke e mbrotur nė situata tė ndryshme si njė bash kėshort shumė i devotshėm. Por ja qė pėr Bleonėn nuk ėshtė vetėm Ganiu ai qė kujdeset pėr ēdo gjė. Kėngėtarja Bleona Qerreti ditėve tė fundit ka gjetur njė pėrkrahės tė ri pėr karrierėn e saj muzikore dhe bėhet fjalė pikėrisht pėr miliarderin e farmaceutikės Steėart Rahr.Sipas thashethemeve qė kanė qarkulluar nė “New Daily News” dhe mė gjerė, Stewart Rahr po provon tė futet nė biznesin e muzikės, pėrmes Ballkanit.Elvana Gjata me klip tė ri U bė disa kohė qė kėngėtarja Elvana Gjata i ka humbur skenės ndėrsa nė televizionet muzikore shfaqet vetėm kėnga e saj mė e fundit “Vetes” tė realizuar verėn e kaluar. Por ja ku vjen lajmi qė Elvana po pėrgatit njė klip tė ri muzikor. Javėn e kaluar ajo ka qenė nė Kosovė pėr tė realizuar xhi rimet e klipit si edhe njė set tė ri fotografish nga fotografi. Veē videos sė re kėngėtarja do jetė mė pranė fansave dhe me prezantimin e saj nė web,pasi shumė shpejt do tė lanēojė dhe faqen zyrtare online me informacione rreth aktivitetit muzikor.Faqja po punohet me mjaft kujdes ku Elvana dėshiron qė tė ketė diēka ndryshe nga ato qė kemi parė deri tani, ku vend kryesor do t’i kushtohet galerisė fotografike si dhe axhendės sė koncerteve. Lidhja e BLEONES me miliarderin RAHR “Ai po shqyrton pėr kėtė kėngėtaren Bleona Qerreti, tė njohur sipas kėsaj gazete si “Madonna e Shqipėrisė”, pėr ta takuar atė me producentėt Timbaland dhe David Foster”. Gjithashtu kjo gazetė shton se Bleona dhe Rahr kanė pasur njė takim edhe me humoristin Jay Leno, drejtues i njė talk-shoė tė famshėm amerikan nė “NBC”, qė quhet “The Tonight Show”. Thashethemet dhe gojėt e liga i referohen gjithashtu edhe njė flirti tė mundshėm mes knėgėtares dhe miliarderit, por kjo ėshtė mohuar automatikisht nga kėngėtarja duke u shprehur se kjo ėshtė njė marrėdhėnie profesionale, ku synohet tė bėhet diēka e arritur jo mė parė nga ndonjė kėngėtare shqiptare. Bleona nė pėrvjetorin e pavarėsisė sė Kosovės E teksa kėngėtarėt kosovare gjykohen pėr mungesė tė pjesėmarrjes sė tyre nė skenė, pėr tė kėnduar dhe kėnaqur publikun nė njė ditė tė veēantė si ajo e pėrvjetorit tė Pavarėsisė sė Kosovės, shumė kėngėtarė shqiptarė, kanė vendosur tė udhėtojnė drejt shtetit mė tė ri, pėr tė ndjekur nga afėr dhe pėr tė qenė tė pranishėm nė aktivitetet qė do tė zhvilloheshin nė prishtinė. Njė ndėr to ėshtė edhe Bleona, ku siē e shihni nė kėto foto, kėngėtarja ndodhet nė aeroportin e Prishtines dhe sapo ka zbritur nga aeroplani.

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: BLEONA mE miliarderin rahr   Tue Jun 30, 2009 9:34 pm

flm flm flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
BLEONA mE miliarderin rahr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: