ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Nora jeta intime.me Robertin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Nora jeta intime.me Robertin   Tue Jun 30, 2009 9:43 pm

Pas njė heshtje tė gjatė dhe njė thashethemnaje rreth jetės sė saj private, Nora Istrefi thyen pėrfundimisht akullin, pėr tė rrėfyer ekskluzivisht pėr “Panorama Gossip”, historinė e saj tė dashurisė me Robert Berishėn, djaloshin me tė cilin ka qenė prej 2 vitesh e dashuruar.Nora rrėfen tė gjitha detajet e fejesės, arsyeja pėrse e mbajti tė fshehtė lidhjen e saj, ditėt e lumtura qė po pėrjeton me Robertin, arsyet pėrse nuk mori pjesė nė Video Fest, marrėdhėniet me familjet, projektet e saj muzikore dhe arsyet pėrse ka hequr dorė nga festivalet nė Tiranė dhe Prishtinė.

Sė fundmi, nė media janė publikuar disa informacione nė lidhje me fejesėn tuaj tė organizuar nė njė nga restorantet me luksoze tė Prishtinės. Sa e vėrtetė ėshtė?

Ai lajm tashmė mund tė quhet i vjetėr, por mbetet i vėrtetė si informacion. Ceremonia e fejesės sime me Robertin ishte mė 22 maj, do thosha se ėshtė organizuar nė njė restorant modest nė Prishtinė. Ishte njė ceremoni private me familjarėt dhe disa miq tonė, pa prezencėn e mediave.

Ka pasur edhe thashetheme tė tjera mė pėrpara nė lidhje me historinė e dashurisė me Robertin, mund tė na thoni si jeni njohur?

Gjėja qė nuk iu kam kushtuar asnjėherė kohė dhe vėmendje janė thashethemet. E vėrteta ėshtė se me Robertin kemi qenė nė lidhje dashurie prej dy vitesh dhe se ishte djaloshi i parė nė jetėn time. Lidhja jonė ka funksionuar pėr mrekulli gjatė gjithė kohės pėr t`u kurorėzuar me fejesė.

U pėrfol se edhe mungesa juaj nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve Video Fest 2008 kishte si arsye ceremoninė e fejesės, a mund ta thoni pėrse munguat realisht nė kėtė eveniment?

Ėshtė fakt qė kam qenė tejet e zėnė ato ditė, tė cilat koinēid-uan edhe me Video Fest 2008, por nuk ka qenė vetėm koha e mangėt arsye e vetme e mospjesėmarrjes sime aty. Me keqardhje e them se pėrzgjedhja e deri te juria e Video Fest ishte skandaloze kėtė vit. Nuk ia vlen as tė komentohet mė tepėr.

Njė foto e juaja me Robertin ėshtė publikuar nė internet dhe ėshtė shkėputur nga njė koncert qė ju keni pasur nė Amerikė, pikėrisht nė Jeton’s Party, a ju shoqėron zakonisht nė koncerte?

Deri mė tani jo, sepse Roberti ka angazhimet e tij tė shumta me kėngėtarin e mirėnjohur Sinan Vllasaliu.Zakonisht nė koncerte mė shoqėron mami im apo daja.Roberti mė ka shoqėruar nė Amerikė pėr mungesė kohe tė mamasė.

Po motra juaj Nita vazhdon tė tė shoqėrojė nė evenimente tė ndryshme muzikore, si mė parė apo jo?

Nganjėherė edhe Nita, kuptohet kur ėshtė paksa mė e lirė nga obligimet qė ka ndaj shkollės. Edhe kėtė e kam njė mbėshtetėse tė frytshme nė punėn time.

U bė kohė qė mungoni nė festivale tė ndryshme, qoftė nė Tiranė dhe nė Prishtinė, cila ka qenė arsyeja?

Thjeshtė pėr mungesė kohe.

A keni planifikuar qė tė keni ndonjė koncert sė afėrmi nė Tiranė?

Patjetėr, shpresoj gjatė kėsaj vere.

Sa kohė kalon zakonisht nė krevat?

Mė sė paku gjashtė orė, e kur jam e lirė ndodh tė mos i numėroj fare orėt e gjumit (qesh).

Ēfarė bėn tjetėr nė shtrat: ha, lexon, sheh TV apo…?

Kohėn e paragjumit kryesisht ia kushtoj leximit, ndonjėherė shikoj edhe TV. Tė ngrėnit nė shtrat mė bezdis.

A flisni nė telefon dhe bėni thashetheme apo biseda erotike?

Asnjėherė, asnjėherė.Jam shumė alergjike ndaj kėtyre gjėrave irrituese.

A ėshtė e vėrtetė qė para pak kohėsh, keni pasur probleme me policinė nė lidhje me mosrespektimin e rregullave tė qarkullimit rrugor?

Mė ka rastisur tė bėj kundėrvajtje nė trafik dhe kam paguar gjobėn e paraparė me ligj, ndėrsa probleme me policinė e trafikut nuk kam pas ndonjėherė. Nuk jam natyrė arrogante.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nora jeta intime.me Robertin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» Jeta e re pas divorcit. Kam oferta pėr tė hyrė nė politikė
» Bibliografia e Ramiz Kelmendit
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: