ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Ndahen Soni Malaj dhe Florian Mumajesi…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Ndahen Soni Malaj dhe Florian Mumajesi…   Tue Jun 30, 2009 9:59 pm

Sapo kemi mėsuar se njė prej cifteve me te njohura te “Estrades shqiptare” janė ndare.

Soni dhe Flori dy prej kengetareve me te suksesshem te viteve te fundit ne Shqipe, ndėrsa ne dukje te dashuruar marrezisht i kanė thėnė “lamtumire” njeri-tjetrit. Burime shumė te afėrta me ciftin na e kanė sjelle kėtė lajm, i cili ende nuk ėshtė konfirmuar nga Soni apo Flori.Ne mendje po mė vjen njė intervistė e dhėnė prej tyre ku i pyeten “Jeni te dashuruar dhe qe ne momentin e pare i kendoni njė ndarjeje(Pėr kėngėn Fluturimi 3470)?” e pėrgjigjja e tyre ish “Nuk ėshtė ndarje.


Nuk ja kushtojme kėngėn njeri-tjetrit”. Kurrė mos thuaj jo eh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ndahen Soni Malaj dhe Florian Mumajesi…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: