ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Puthje tė nxehta mes Bleros dhe Ingrid Gjonit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Puthje tė nxehta mes Bleros dhe Ingrid Gjonit   Tue Jun 30, 2009 10:08 pm

Njėri nga pjesmarrėsit mė tė famshėm tė Reality Showt, “Kafazi i Artė”, Albana Rexha, ka inaguruar tė shtunėn pubin e tij tė quajtur “Bonito”. Pėr kėtė arsye Alban Rexha kishte ftuar aty tė gjithė miqtė e tij ndėr tė cilėt edhe kėngėtarėt e njohur Blero dhe Ingrid Gjoni.Ashtu siē duket edhe nga fotot, gjithēka ka shkuar mė sė miri. Tė ftuarit kanė pirė dhe kanė kėrcyer deri nė orėt e para tė mėngjesit (madje edhe majė banakėve dhe tavolinave). Natyrisht njė tipi si Alban Rexha tė paktėn me ato qė kemi parė ne nė Kafaz, i shkon shumė njė biznes si ai i menaxhimit tė njė pubi dhe ne jemi tė bindur se gjithēka do t’i shkojė mė sė miri. Ajo qė paparaci ynė fiksoi tjetėr me aparatin e tij dhe qė ėshtė njė gjė e re pėr ne, ėshtė fakti sesa mirė shkonin Blero Dhe Ingrid Gjoni.


Natyisht ne e dimė se ato janė kolegė dhe fakti qė jetojnė larg bėn qė sa herė tė takohen, tė ēmallen me njėri tjetri, Por atė natė tek “Bonito”, dy kėngėtarėt kanė kėrcyer, janė pėrqafuar dhe puthur pa fund me njėri-tjetrin, Tė jetė mė shumė se thjesht njė miqėsi? G.Panorama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Puthje tė nxehta mes Bleros dhe Ingrid Gjonit   Wed Jul 01, 2009 7:12 pm

aahh ingiridii qfare..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Puthje tė nxehta mes Bleros dhe Ingrid Gjonit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: