ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Aida “Kush do rezistojė deri nė fund”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Aida “Kush do rezistojė deri nė fund”   Tue Jun 30, 2009 10:13 pm

Aida “Kush do rezistojė deri nė fund”
10/02/2009 23:00

Aida dhe Bjordi janė akomoduar nė verandė dhe po bisedojnė shkujdesur larg vėmendjes tė banorėve tė tjerė. Ata mendojnė se gjithė kjo miqėsi ėshtė shumė e bukur, por nuk i dihet nėse do tė jetė apo jo e tillė deri nė fund. Aida thotė se ėshtė shumė e vėshtirė dhe kjo do shihet se kush do tė rezistojė deri nė fund, pasi deri atėherė shumė gjėra do tė ndryshojnė. Aida e komplimenton Bjordin duke i pėrkėdhelur sedrėn pėr inteligjencėn e tij. Mė pas ajo tregon pėr mikeshat e saj tė ngushta qė e shohin nga ekrani, arsyet qė e shtynė pėr tė hynė nė Big Brother, madje tregon se edhe i dashuri i saj mund ta shohė nė ato ēaste. Bjordi habitet sesi ajo ka tė dashur pasi nuk e kishte degjuar me pare dhe e ngacmon duke i thėnė se mund tė bėhet xheloz kur ai e puth. Por, Aida pohon se ai e njeh shumė mirė dhe nuk mund tė ndodhė kjo gjė. Bjordi bėhet kurioz dhe e pyet pėr shumė detaje, por ajo mjaftohet me faktin se nuk janė ndarė zyrtarisht, por janė duke bėrė njė pauzė tė shkurtėr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Aida “Kush do rezistojė deri nė fund”   Wed Jul 01, 2009 12:17 am

ok!por kjo nuk ka lidhje me vip-at dhe vertet i takon kohes se kaluar qe e dim se qfar ndodhi!!!
sipas meje kjo duhet te hiqet ose te zhvendoset te "diskutime pa kufi"edhe pse nuk e kam kete detyre..
me vjen keq qe po nderhyj ne punen e moder. ddhe admin.
Shpresoj te kem te drejt qe tema duhet te zhvendoset ose te shlyhet!
sorry edona ...

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
 
Aida “Kush do rezistojė deri nė fund”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Hilmi Saraēi: Masakra serbe nė Studime tė Poshtme (Martiraj) 1998-1999

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: