ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 eliza dushku,nje filem horror

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: eliza dushku,nje filem horror   Tue Jun 30, 2009 10:25 pm

Kėtė verė do tė jetė nė ekranin e kinemasė me njė rol tė ri. “Open graves” ėshtė produksioni mė i ri i Hollivudit, nė tė cilin shohim si protagoniste edhe aktoren shqiptare Eliza Dushku.Bėhet fjalė pėr njė film horror, qė ndoshta pėr fansat e saj, do tė krijojė mundėsinė e njohjes me njė anė tjetėr tė aktores shqiptare. “Open Graves” tregon historinė e njė grupi tė rinjsh, tė cilėt pasi luajnė njė lojė sė bashku, fillojnė tė vdesin realisht nė tė njėjtėn mėnyre siē vdiqėn edhe nė lojėn e luajtur. Ndėrkohė javėn e shkuar ėshtė publikuar edhe reklama zyrtare e “Open Graves”. Aktorja 28- vjeēare vazhdon nė kėtė mėnyrė tė jetė njė personazh i kėrkuar nė kinemanė hollivudiane, duke shtuar edhe numrin e personazheve qė ka mishėruar nė celuloid.

Dy vjet mė parė ajo vizitoi edhe Shqipėrinė, nga ku u largua me njė imazh, qė e kujtojnė gjithė shqiptarėt: “Tatuazhin me shqiponjė”. Gjatė vizitės sė saj tė parė nė Tiranė, Eliza premtoi, se do tė rikthehej pėrsėri sapo t’i jepej mundėsia, nė vendin e tė parėve. Dhe me sa duket, ky fakt mjaftoi, qė ajo tė pushtonte faqet e para ta gazetave dhe revistave nė kryeqytet. Eliza Dushku ėshtė njė prej disa artistėve me origjinė shqiptare qė kanė arritur tė dallojnė suksesshėm edhe nė Hollivud.Falė vizitės qė ajo bėri nė Shqipėri, tani edhe pėr ne shqiptarėt nuk ėshtė e panjohur dhe pėr ēdo sukses tė saj ndjehemi tė gjithė nga pak krenarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: eliza dushku,nje filem horror   Tue Jun 30, 2009 11:43 pm

thnxx..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: eliza dushku,nje filem horror   Wed Jul 01, 2009 10:11 pm

knaqesia eshte e imja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: eliza dushku,nje filem horror   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
eliza dushku,nje filem horror
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Eliza Dushku prezantoi sot nė Tiranė, "E dashur Shqipėri"
» Partizan Cene: Valicia e madhe ..!! Tregim horror ..Marre shkak nga nje ngjarje reale ..!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: