ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 tuna "nxejrr" inatin e Eurovizionit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: tuna "nxejrr" inatin e Eurovizionit   Tue Jun 30, 2009 10:26 pm

Pas sezonit tė trishtė qė kaloi, duke mos u kualifikuar pėr nė Eurovizion, Altuna Sejdiu, ka lėnė pas gjithė mėritė dhe ka realizuar videoklipin e kėngės, me tė cilėn nuk fitoi dot pėrballė Adrijan Gaxhės.Madje, si pėr tė treguar se ka hedhur gjithēka pas, ajo ka pėrshtatur nė gjuhėn shqipe kėngėn, qė titullohet “Inati”, pėr tė treguar se pėrpos pėrplasjeve dhe pakėnaqėsive qė pati nga skualifikimi sipas saj i qėllimshėm, nxjerr inatin pėr qejfin e vet dhe fansat e saj. Videoklipi mban firmėn e disa bashkėpunėtorėve mė tė mirė, mes tė cilėve regjisori serb Dejan Milicevic, ndėrsa teksti i kėngės ka si autore Aida Barakun. Skualifikimi i Tunės nė festivalin maqedonas, pati shumė debate, kjo pėr shkakun se gjatė interpretimit tė saj pati disa defekte nė foni, ēka u mendua se e gjithė situata ishte e stisur dhe dashakeqe ndaj kėngėtares, me qėllim qė mos shkonte nė Eurovizion.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: tuna "nxejrr" inatin e Eurovizionit   Tue Jun 30, 2009 11:41 pm

thnxx.

BRAVO TUNNA

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: tuna "nxejrr" inatin e Eurovizionit   Wed Jul 01, 2009 10:09 pm

spssss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: tuna "nxejrr" inatin e Eurovizionit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tuna "nxejrr" inatin e Eurovizionit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: