ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Nje termet katastrofik do godase Ballkanin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Nje termet katastrofik do godase Ballkanin   Thu Jul 02, 2009 10:06 pm

SOFJE (25 Tetor)-Nje termet katastrofik mund te godase Ballkanin. Njeri nga sizmologet me te njohur bullgar Rangel Gjurov ka bere te ditur se gadishullin e Ballkanit mund t'a trondise nje termet katastrofik. Sipas tij lekundjet e termetit do te jene te fuqishme dhe parashikohen me intensitet 8 balle sipas shkalles se Rihterit, ndersa epiqendra e tij do te jete ne aferesi te kufirit te Bullgarise dhe Maqedonise Sizmiologu parashikon gjithashtu se nese ndodh vertet keshtu demet materila e do te jene te pallogaritshme ndersa bilanci i viktimave mund te kape shifren e 60 mije viktimave.(/Balkanweb)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nje termet katastrofik do godase Ballkanin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: