ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Mrekullite e botes!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Mrekullite e botes!   Thu Jul 02, 2009 10:16 pm

1 Akropoli, Athinė, Greqi2 Alhambra, Granada, Spanjė3 Tempulli i Angkor Wat, Kamboxhia4 Pika arkeologjike Ēiēen Ica Actek, Jukatan, Meksikė5 Statuja e Krishtit, Rio de Zhaneiro, Brazil6 Koloseu, Romė7 Statujat e Istėr Ajrlend, Kili8 Kulla Eifel, Paris9 Muri i Madh, Kinė10 Kisha Haxha Sofia, Stamboll, Turqi11 Tempulli Kiomizu, Kioto, Japoni12 Kremlini/Shėn Bazili, Moskė13 Maēu Piēu, Peru14 Kėshtjella e Nojvanshtain, Fusen, Gjermani15 Qyteti i lashtė Petras, Jordani16 Piramidat e Gizės, Egjipt17 Statuja e Lirisė, Nju Jork18 Stonhenxh, Amsbėri, Mbretėria e Bashkuar19 Opera e Sidneit, Australi20 Taxh Mahal, Agra, Indi21 Qyteti Timbuktu, Mali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mrekullite e botes!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: