ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Cila eshte supriza ma e madhe per ju qe ju kan bere deri tani?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Cila eshte supriza ma e madhe per ju qe ju kan bere deri tani?   Sun Jul 05, 2009 10:00 pm

Prinderit ose kushdoqofte

Surpriza me e madhe kur prinderit njehere na kan treguar qe do te shkonim ne bregdet ate dite kur do te niseshim ka qen nje ndjenj e hatashme "I love my parents"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte supriza ma e madhe per ju qe ju kan bere deri tani?   Mon Jul 06, 2009 12:55 am

supriz ka qen kur me blejten nje macke te vogel kur isha femij

"i love my family"

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cila eshte supriza ma e madhe per ju qe ju kan bere deri tani?   Wed Jul 08, 2009 7:17 pm

surpriza me e madhe ka qene per ditelindjen time ate dite jemi nis ne deti edhe une nuk e kom dit qe po shkojme ne deti deri ne momentin kur jemi nis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte supriza ma e madhe per ju qe ju kan bere deri tani?   Wed Jul 08, 2009 8:03 pm

woow shume cool

nje surpriz
hmm...kur ka ardhur daja nga gjermania ,mua dhe femijet e dajes tjeter dhe femijet e vet na tha se kush deshiron neser te dalin ne qytet per blerje ne te gjithe tham PO DUAMMMMM.Pastaj te nesermen ne hipem ne vture dhe shkuam ne nje vend per te luajtur nje loj qe quhej :MASKEN BALL: Per te luajtur me revole me ngjyre ne u ndame ne ekipe dhe ka qene nje nder momentet me te mira te jetes time.pastaj ai na surprizoi dhe te nesermen kur shkuam prape,pasi bente vape ne shkuam edhe ne pishime per ty freskuar...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte supriza ma e madhe per ju qe ju kan bere deri tani?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte supriza ma e madhe per ju qe ju kan bere deri tani?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» SHEJH SHEFQET SHEHU (1900-1952)
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: