ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 ~~~~~Nini~~~~~

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: ~~~~~Nini~~~~~   Tue Jul 07, 2009 3:38 pm

Guido Kazcka a full con el proyecto de Flor Bertotti
El conductor y actor estį preparando "Nini",la nueva tira infantil que protagonizarį su mujer para Endemol y, segśn cuentan, estį muy compenetrado en el proyecto."Guido estį a full con el proyecto, estį pendiente de todos los detalles", contaron fuentes de la productora Endemol, encagada del proyecto que tendrį a Guido Kazcka como productor y a su mujer, Florencia Bertotti, como protagonista.

"Nini", serį el tķtulo que llevarį esta tira juvenil y, segśn informaron, ya se habrķa hecho la producción fotogrįfica para promocionar la ficción.

Recordemos que Florencia fue la protagonista de Floricienta, que tuvo un éxito rotundo entre los jovenes.

Al final el nobre es "Mimi" o "Nini"?
es "Nini".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
~~~~~Nini~~~~~
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: