ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Beckham ndjek mėsime aktrimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jeta&Lali
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1825
Age : 24
Vendndodhja : prishtine
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : happy
Registration date : 24/08/2008

MesazhTitulli: Beckham ndjek mėsime aktrimi   Tue Jul 14, 2009 8:53 am

Victoria Beckham raportohet se ėshtė duke ndjekur kurse tė aktrimit, nė pėrpjekje pėr tė fituar rol nė filmin e ardhshėm “Sex and the City”.
Ish-anėtarja e grupit Spice Girls thuhet se dėshiron tė fitojė njė rol mysafir nė filmin e dytė “Sex and the City”, andaj ka filluar kurset e aktrimit me qėllim qė producentėt ta marrin seriozisht kėtė.

“Ajo vėrtet dėshironte tė jetė nė filmin e fundit, por nuk ishte nė gjendje ta marrė rolin pėr shkak tė detyrimeve me grupin Spice Girls. Kėtė herė ajo dėshiron tė jetė pjesė e filmit”, ka thėnė burimi i afėrt me kėngėtaren e shndėrruar nė dizenjatore.

_________________
Forumi i Mariana Esposito ne Kosove:
www.laliespositofans.tk
regjistrohuni ju lutem ju lutem

Mariana Esposito Kosovo
WebSite : www.laliespositofans.com
Forum : www.laliespositofans.tk
Fotolog : www.fotolog.com/laliespositoks coming soon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.laliespositofans.tk
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Beckham ndjek mėsime aktrimi   Tue Jul 14, 2009 2:21 pm

ani bash mireeee..oke...flm jetta

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Beckham ndjek mėsime aktrimi   Mon Jul 27, 2009 5:06 pm

pse a po dojka mu bo aktor a ?

thnx jeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Beckham ndjek mėsime aktrimi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Beckham ndjek mėsime aktrimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi: Letėr pėr ditėlindje
» Bijes sime pėr ditėlindje
» Monda Korca: Malli i mergimtares-poezi-nga Raimonda Moisiu-Kushtuar Korces sime

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: