ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Njė meteor 10 tonėsh ra nė Kanada

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Njė meteor 10 tonėsh ra nė Kanada   Sat Jul 25, 2009 9:38 pmNjė meteorit mė njė peshė prej rreth 10 tonėve u shkatėrrua mbi territorin e Kanadasė.

Banorėt vendas ishin dėshmitarė tė njė pamje spektakolare, pėr tė cilėn mendonin se ėshtė fishekzjarrė.

Trupi qiellor mė njė spektėr tė ndryshėm tė ngjyrave ka mundur tė shihet nė dy rajone kanadeze nė pjesėn perėndimore tė vendit.

Ekspertėt pohojnė se bėhet fjalė pėr trupin mė tė madh qiellor qė gjatė disa dekadave tė kaluara fluturoi mbi territorin e kėtij vendi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njė meteor 10 tonėsh ra nė Kanada
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ajet Nuro:Nėnė Tereza u pėrjetėsua nė Montreal, Kanada

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: