ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 a jemi te vetmit ne njerezit ne galaktiken e planeteve?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: a jemi te vetmit ne njerezit ne galaktiken e planeteve?   Sun Jul 26, 2009 2:02 pm

A jemi ne njerezit te vetmit ne galaktikat e planeteve qe na rrethojne apo ka krijesa tjera qe ne nuk e njohim?

a besoni se ka UFO? nese po qka dini per ata?
kam ndegju qe UFO-t jan njesoj si ne njerezit perveq se e kan pamjen e jashtme ndryshe,organet gjenitale pak me ndryshe dhe gjakun e kan te gjelbert...


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: a jemi te vetmit ne njerezit ne galaktiken e planeteve?   Sun Jul 26, 2009 6:29 pm

qe kete tem ti veq e ki bon A JEMI NE NJEREZOT TE VETEM NE GALAKTIKEN E PLANETEVE
e un e kom pas kete tm A JEMI TE VETEM NE GJITHESI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: a jemi te vetmit ne njerezit ne galaktiken e planeteve?   Sun Jul 26, 2009 7:20 pm

Valla kete tem e paske pa gabim...me fal a se une kete teme e hapa sot...sorry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
inna1
Flori Fan
Flori Fan
avatar

Female Numri i postimeve : 352
Age : 21
Registration date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: a jemi te vetmit ne njerezit ne galaktiken e planeteve?   Fri Aug 28, 2009 2:56 pm

ANI DE NASHTA EDONA NUK E KA PA QAT TEM TANEN A NEJSEN PO NEJSE SKOM QKA BOJ UN SHUM


UN BESOJ QE KA UFO OSE ALIENA SHKENCTART KAN SHUM SHUM FAKTE QE KA ALIENA KSHTU QE NA NUK MUJNA ME THAN QE SKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: a jemi te vetmit ne njerezit ne galaktiken e planeteve?   Fri Aug 28, 2009 4:06 pm

po valla edhe shkenctret edhe prova edhe materiale ne internet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a jemi te vetmit ne njerezit ne galaktiken e planeteve?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a jemi te vetmit ne njerezit ne galaktiken e planeteve?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtė
» AGIM GASHI - ANGELA MĖRKELIT
» JEMI SHQIPTAR ME TRI BESIME- Poezi nga ;Lek Mrijaj
» Dardan Velija: Njė biografi siē s'jemi mėsuar tė shohim
» Ne ishim ketu, Ne jemi akoma ketu, kjo eshte "HISTORIA" e Popullit Tim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: