ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 sipas mendimit tuaj, cili eshte anetari me i arsimuar ose edukuar ne forum...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: sipas mendimit tuaj, cili eshte anetari me i arsimuar ose edukuar ne forum...   Sun Jul 26, 2009 2:47 pm

ju lutem jepni mendimin tuaj me arsye, duhet te keni nje baze te mire per ta quajtur dike te arsimuar ose te edukuar apo jo, keshtu qe pres pergjigje te matura nga ju....


Une per vete mendoj qe te gjithe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: sipas mendimit tuaj, cili eshte anetari me i arsimuar ose edukuar ne forum...   Sun Jul 26, 2009 4:52 pm

Edhe une mendoj qe te gjithe ,por per arsim po them Sarafina e cila eshte e papare per shkence-mendoj qe kjo arsye mjafton ....
Tani po i caktoj disa emra qe jane per te 2 :Eli-esht vajz e papare ,esht ndryshe nga te gjithe ne ,flet me juhe letrare ndoshta qe esht nga Shqiperia,ka mendime fantastike,esht goc e papare...E pergezoj..
Pastaj:RRITA,LINA,TINA,SERAFINA,DONJETA,JETA,SERAFINA,FLAKA,ELENA,SIRENA,DRENUSHA,EDONA DHE TE GJITH TE GJITHE SE TANI NUK ME KUJTOHEN EMRAT...I PERGEZOJ TE GJITHH QE KANE SJELLJE TE MIRA DHE NIVEL TE LART ARSIMOR

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 20
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: sipas mendimit tuaj, cili eshte anetari me i arsimuar ose edukuar ne forum...   Thu Jul 30, 2009 8:57 pm

antari me i edukuar ne forum po them qe eshte libona [nuk po e bej vetem qe tha qe jam e arsimuar] po them ashtu sepse sillest shume drejt me te gjithee
po te pyetesha un do te te beja admin ose diqka me te larte
po ashtu eli eshte nje vaz qe flet ne gjuhen letrare si thote libona
tina eshte nje vajz shume e mire dhe e mequr
edona po ashtu
sirena, lina po ashtu
etetjere.....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: sipas mendimit tuaj, cili eshte anetari me i arsimuar ose edukuar ne forum...   Thu Jul 30, 2009 10:47 pm

te gjith kane ato veqorit e veta..disa e permenda edhe me lart..

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
lussi
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1200
Age : 23
Vendndodhja : in my place
Kenget e preferuara te Floricientes? : los ninos no mueren
Disponimi i pergjithshem : not always happy
Registration date : 14/01/2009

MesazhTitulli: Re: sipas mendimit tuaj, cili eshte anetari me i arsimuar ose edukuar ne forum...   Sat Aug 01, 2009 1:06 pm

per mua antari me i arsimuar dhe me i edukuar ne forum eshte libona ,,edona,,,tina,,eli

libona eshte nje vajze shum e e mir e menqur dhe e arsimuar
edona poashtu eshte nje vajze shum e edukuar dhe e arsimuar
edhe tina ka vlera shum te medha si libona dhe edona edhe ajo este e arsimuar e edukuar dhe e mequr
eli eli me gjuhen qe flet tregon se eshte nje vajze shume e edukuar dhe e arsimuar dhe tregon qe ka nje fjalor te paster
une per vete flas ne gjuhen letrare per arsye se gjyshi i mamit eshte nga shqiperia mirepo une jam nga kosova dhe jetoj ne kosove
E DUA KOSOVEN ME SHUM SE ASNJE VEND TJETER NE BOTE
une mendoj qe ne perghithesi te gjithe antaret jane te edukuar dhe te arsimuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vip-actore.piczo.com
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: sipas mendimit tuaj, cili eshte anetari me i arsimuar ose edukuar ne forum...   Sat Aug 01, 2009 7:21 pm

Te gjith mendoj qe jan te edukuar kete e shfaqin ne shum aspekte nuk kisha vequ ndonje .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: sipas mendimit tuaj, cili eshte anetari me i arsimuar ose edukuar ne forum...   Sat Aug 01, 2009 10:55 pm

Sipas mendimit tim i arsimuar dhe i edukuar eshte ēdo njeri qe ka respekt per te tjeret,qe eshte i sjellshem,qe flet gjithnje me prova,qe nuk eshte GENJESHTAR kjo qe e ben ate person te urryeshem nga te gjithe...Dhe ata te cilet i kan keto cilesi une per vete them se jan te EDUKUAR.Kurse te ARSIMUAR jan ate qe dijen e vet e shfaqin ne ate menyre qe e dine dhe qe e kan mesuar nga te tjeret,edhe pse mund te ndodh qe te tjeret nuk duan te pranojne qe ai/ajo eshte me intelegjentja/i...Kaq kisha te shtoj.

Faleminderit per mirkuptim
...Edona...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: sipas mendimit tuaj, cili eshte anetari me i arsimuar ose edukuar ne forum...   Sun Aug 02, 2009 2:10 pm

Pasi qe eshte per antaret e forumit,po them keshtu:

Te edukuar jane ata qe nuk e ndalojne tjetrin te bej postime duke i thene p.sh. "Me prit edhe mua"sepse vertet pengon ehde ne te miren e forumit,pastaj nuk jane e shajne shoqen apo shokin me te ngushte te antari tjeter ,nuk genjejn...
Edhe te arsimuarit i kane ato cilsi qe i ceka me lart ..Te edukuarit dhe te arsimuarit e kuptojne antarin tjeter kur nuk mundet te bej diqka ,e mbajne fjalen dhe kur nuk bejn grindje e histori te rrejshme ne forum..

_________________

LiBoNa..!i

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sipas mendimit tuaj, cili eshte anetari me i arsimuar ose edukuar ne forum...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sipas mendimit tuaj, cili eshte anetari me i arsimuar ose edukuar ne forum...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Ora e dashurisė
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» "Tė vrarėt" sipas KiE-sė, jetojnė tė gjallė nė Pejė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: