ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Lopez feston ditėlindjen nė xhirime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Lopez feston ditėlindjen nė xhirime   Tue Jul 28, 2009 9:19 pm

Jennifer Lopez ėshtė qerasur me njė gosti tė mėhershme pėr ditėlindje, gjatė tė enjtes, pasi pranoi njė tortė tė madhe nga stafi dhe bashkėaktorėt e filmit tė ri tė saj "The Back-Up Plan".
Bukuroshja latine, e cila tė premten mbushi 40 vjet, sė fundi ka qenė e zėnė duke xhiruar filmin nė New York, por stafi nuk kishte harruar ditėn e veēantė tė kėngėtares/aktores.

Pasi filmimi ishte anuluar pėr atė natė, ata sollėn edhe njė tortė tė madhe tė ēokollatės, ku kishin vendosur foto tė aktores pėr tė pėrshkruar festėn e saj. Mbi tortė shkruante. “Jennifer... faleminderit qė je Plani A i joni! Je mė e mira. Dhe... urime ditėlindjen!”.

Edhe burri i saj Marc Anthony po ashtu ishte i pranishėm nė festė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Libona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 7095
Age : 24
Vendndodhja : En qualquier pais donde lo encuentro mi prinicipe y mis favoritos..En lugar da haditas!
Kenget e preferuara te Floricientes? : Un enorme dragon,Te siento,Hay un cuento,Porque,Mi vestido azul,Chaval Chulito,1.2.3,y todas...
Disponimi i pergjithshem : alegra y triste
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Lopez feston ditėlindjen nė xhirime   Wed Jul 29, 2009 12:41 am

woww..sa mirr

_________________


F&F xsiempe..miss you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://s'kom.com
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Lopez feston ditėlindjen nė xhirime   Wed Jul 29, 2009 1:24 am

po valla@!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lopez feston ditėlindjen nė xhirime   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lopez feston ditėlindjen nė xhirime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» GĖZUAR VLLA DITĖLINDJEN TĖNDE
» Agim Gashi: URIME DITĖLINDJEN NXHMIJE PAGARUSHA - BILBILI I KĖNGĖS
» Lekė Mrijaj: Gėzuar ditėlindjen Adelina
» Urimet pėr Ditėlindjen time!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: